Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2772026] 26.04.19 10:12 · odgovor na: hostamox (#2771978)
Odgovori   +    1
[hostamox]
Rast najemnin glede na plačo je verjetno tudi posledica samskih gospodinjstev, višjih zahtev glede udobja . Dvomim da so imele 40 in več let nazaj vse oddane stanovanjske enote kopalnice, cent.ogrevanje.
Kar farbajte se veselo, pride tudi v slovenijo ta zgodba, in to pri bistveno nizjem standardu kot je v de in usa :-)

če gledaš plače vodilnih te še nikdar niso bile v tako visokem razmerju do najnižjih. Pa so oboji le v službi kapitala. Tako da se z delom še vedno da uspeti, mogoče pa je to le utvara.

Ja, ce si v zgornjih petih odstotkih zaposlenih je malo bolje, ce v zzgornjem enem, pa veliko.

Nas preostalih 95% pa smo pac lenuhi, prav nam je :-)

Ma kaj sploh se razlagam. Kakor je je, ocitno se bosta sklali plemeni poslusnih ovac fevdalcev in poslusnih ovac mesecnikov, vse kar mi preostane so kokice in pravocasen umik dovolj dalec stran.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2772026

Strani: 1

hostamox sporočil: 8.460
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2772269] 28.04.19 16:21 · odgovor na: anon-207617 (#2772026)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]

Ma kaj sploh se razlagam. Kakor je je, ocitno se bosta sklali plemeni poslusnih ovac fevdalcev in poslusnih ovac mesecnikov, vse kar mi preostane so kokice in pravocasen umik dovolj dalec stran.
Napovedovanje prihodnosti je vedno težko. Glede na trenutno stanje pa ne vem kdo se bo boril, tak da bo treba še kak fuck up. Ozemlja,za kar so se borili v preteklosti, niso več aktualna, sužnje nadomešča tehnologija, nekih mineralnih surovin pa v EU tudi ni.
Kar se tiče lenuhov, odvisno kaj to zate pomeni. Mene so babice učile Ora et labora, za dopust ipd., pa niso vedeli kaj je to. Glede na njihovo mnenje nas je večina lenuhov, ja.

Strani: 1