Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 23.04.2019 19:28
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [shevchenko]
> > > Ti očitno raje vidiš, da imajo vsi manj denarja, kot da bi ga imeli nekateri več od ostalih.
>
> > Zero sum game pac. Ce ima nekdo vec, ima nujno nekdo drug manj. Seveda se bogatasi pretvarjate, da temu ni tako, ampak to je vas problem.
> ... holy shit ! ... čuj, kje ti na totem forumu vidiš kakšnega bogataša ? ... jebiga, jaz vidim same bleferje in lažnivce, ki tako lažejo, da sami sebi verjamejo, če pa me ne bi imeli na ignore, pa bi jih videl še več ...
>
> P.S.: narava mojega dela mi dopušča kar nekaj "lerlaufa", pa niti približno nimam toliko cajta kot uspešni forumski "podjetniki", ki celi dan visijo na totem forumu in ves čas nabijajo ene in iste parole ...
čuj,... zaradi tebe in shevchenka so psihologi in psihoterapevti sploh izumili "pregorelost na delovnem mestu". Tu upoštevam še dodatno opremljenost tvojih postov z bogatimi linki s spleta in še bogatejšimi "raziskavami" in citati iz forumske zgodovine.
... čuj, jaz vsaj ne lažem sam sebi, da sem uspešen podjetnik, da pa bi mimoidočim mislecom na totem forumu probal dopovedat, da obstaja še kaj drugega kot blagajna v Lidlu ali šalter na banki, pa je tudi mojega "lerlaufa" škoda ...

P.S.: ker si ti na totem forumu še bolj dolgo kot jaz in ker kar precej "sodelujeva", sam dobro veš, da sem v vseh teh letih že dosti tega napisal ... evo, in ker imam dober spomin in ker sem racionalno bitje, se mi pač ne ljubi večkrat isto pisat, zato raje v forumski iskalnik napišem kakšno ključno besedo, potem pa lepo nalimam post, ki sem ga že napisal ... khmm, čeprav je trdobučnim na totem forumu tudi večkrat isto ponoviti premalo, da bi kaj razumeli ... aja, ker nimam pojma, kdo in kaj je shevchenko, sodeč po pisanju na totem forumu pa je čisto v redu ded, pa imam jaz vseeno raje ednino, ko kdo govori o meni, pa tudi če me kot ti vedno znova proba žalit ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2771498

Strani: 1

mimoidoci sporočil: 6.001
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > [shevchenko]
> > > > Ti očitno raje vidiš, da imajo vsi manj denarja, kot da bi ga imeli nekateri več od ostalih.
> >
> > > Zero sum game pac. Ce ima nekdo vec, ima nujno nekdo drug manj. Seveda se bogatasi pretvarjate, da temu ni tako, ampak to je vas problem.

> > ... holy shit ! ... čuj, kje ti na totem forumu vidiš kakšnega bogataša ? ... jebiga, jaz vidim same bleferje in lažnivce, ki tako lažejo, da sami sebi verjamejo, če pa me ne bi imeli na ignore, pa bi jih videl še več ...
> >
> > P.S.: narava mojega dela mi dopušča kar nekaj "lerlaufa", pa niti približno nimam toliko cajta kot uspešni forumski "podjetniki", ki celi dan visijo na totem forumu in ves čas nabijajo ene in iste parole ...

> čuj,... zaradi tebe in shevchenka so psihologi in psihoterapevti sploh izumili "pregorelost na delovnem mestu". Tu upoštevam še dodatno opremljenost tvojih postov z bogatimi linki s spleta in še bogatejšimi "raziskavami" in citati iz forumske zgodovine.

... čuj, jaz vsaj ne lažem sam sebi, da sem uspešen podjetnik, da pa bi mimoidočim mislecom na totem forumu probal dopovedat, da obstaja še kaj drugega kot blagajna v Lidlu ali šalter na banki, pa je tudi mojega "lerlaufa" škoda ...

P.S.: ker si ti na totem forumu še bolj dolgo kot jaz in ker kar precej "sodelujeva", sam dobro veš, da sem v vseh teh letih že dosti tega napisal ... evo, in ker imam dober spomin in ker sem racionalno bitje, se mi pač ne ljubi večkrat isto pisat, zato raje v forumski iskalnik napišem kakšno ključno besedo, potem pa lepo nalimam post, ki sem ga že napisal ... khmm, čeprav je trdobučnim na totem forumu tudi večkrat isto ponoviti premalo, da bi kaj razumeli ... aja, ker nimam pojma, kdo in kaj je shevchenko, sodeč po pisanju na totem forumu pa je čisto v redu ded, pa imam jaz vseeno raje ednino, ko kdo govori o meni, pa tudi če me kot ti vedno znova proba žalit ...

čuj še vedno je bolje, da te probam žalit, kot da bi te zares žalil......

Strani: 1