Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Zagorelo v pariški katedrali Notre Dame
[#2770629] 18.04.19 13:35 · odgovor na: macon (#2770481)
Odgovori   +    0
[macon]
> [najobj]
> > [macon]
> > > [pobalin]
> > > > [NemirniTujec]
> > > > Zato ob priliki ovekovecimo svobodni govor nadvse pomembne demokraticne opozicije v ljudski republiki Sloveniji, ki sem ga sam zasledil na rtv
> > > Džizs, nisem ti verjel, sem šel preverit. Džizs!
> > >
> > > Zdaj si pa predstavljaj, da ta stranka, ki je na zadnjih volitvah dobila največ glasov, prevzame oblast in se začne ukvarjati s tako posvetnimi zadevami kot je zakonodaja o varstvu pri delu. Zdaj menim, da bi morali tujim (bosanskim, albanskim, muslimanskim itn.) delavcem absolutno prepovedati ukvarjanje s švasanjem (požar v Mercatorjevem skladišču), vožnjo težjih vozil (Nica, Berlin) itn. In potem bi bila Moja Dežela spet varna in sproščena.
> > Ne bluzi, dejstvo je, da obstajajo prizadetki z bradami do popka, ki bi radi na silo uvedli Alahovo kraljestvo na zemlji. To nima zveze z vsemi tujci počez in podolgem.
> ... ja, zato pa ima Alahovo kraljestvo zvezo s požarom zaradi malomarnosti pri obnavljanju katedrale Notre Dame ...
>
> P.S.: nisem si mislil, da je Janša že tako obupan in da je tako budalo, da bo z bolanimi tviti za Dom spremnemu naciju Brščiću kradel ksenofobne psihiče na evropskih volitvah, pa sem se očitno zmotil ... aja, si kdaj slišal za Pavlova in pogojni refleks, ker drugače kot s pogojnim refleksom na hrano pri psu si jaz vaše reakcije na vsako nesrečo ne znam razložit ...
Nobene moje reakcije ni, samo dvomim v dobronamernost EU-ja proti domačinom, ko gre za migrante in multikulti agendo. Za to imam vse razloge in izkušnje zadnjih let, ti pa kot ponavadi trobezljaš kar nima zveze z mojim zapisanim.

Nisi kaj prida pronicljiv, čeprav se sebi zdiš tak.
... čuj, zaradi mene ti lahko na totem forumu tekmuješ, kdo je bolj pronicljiv, ampak pobalinov dupli džizs tukaj zgoraj je komentar Janšatovega globokoumnega tvita twitter.com/JJansaSD...0667411456 , ki sta se mu pridružila bistrumni mislec Branko Grims twitter.com/BrankoGr...2274507776 in neustrašni bojevnik Žan Mahnič twitter.com/ZanMahni...s%3A%2F%2F , tako da namesto premikanja tarče raje povej - itak boš kot ponavadi forum.finance.si/?m=...872&single spet poniknil - kaj pomeni tvoj "ne bluzi", če to ni tvoja reakcija ...

P.S.: če sem pobalina narobe razumel, na koga misli, da so s svojimi tviti nagovarjali trije SDS-ovi eudomobranci, bo pobalin sam povedal, če bo toti post slučajno prebral in se mu ga bo vredno komentirat, odzivi pod nalimanimi tviti pa vsakemu normalnemu povejo več kot dovolj ...