Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Zagorelo v pariški katedrali Notre Dame
[#2770077] 16.04.19 10:35 · odgovor na: bc123a (#2770022)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 16.04.2019 10:38
[bc123a]
> [crt]
> zelo simbolicna katedrala.
>
> splosno sem velik pristas tega, da kar se da pojasniti z malomarnostjo in neumnostjo, je overdose razlagati z namenom. vseeno neke asociacije na reichstag (ne nujno po zasedbi vlog, temvec po centralnosti dogodka). jutro je pametnejse od vecera, al pa ne.
Tudi jaz sem pristas tega. Navsezadnje v cerkvi, kjer potekajo obnovitvena dela in itak gori ogenj 24/7 (svece ki jih prizigajo stare mamce brez izobrazbe o varstvu pri delu in varstva pred pozari) se ni treba ravno pretegniti da najdes cel kup moznih vzrokov pozara.

Ne da pa se spregledati dejstva, da so (nekateri) muslimani na socialnih omrezjih praznovali, mediji pa o tem nic. Celo vec, ce ze pisejo da "so uporabniki socialnih omrezij izrazali zgrozenost in solidarnost" (po spominu, 24ur), naj napisejo se da so nekateri se prav veselili.

In spet je treba iti na skrajno desno (Paul Joseph Watson), da dobis to, kar MSM zamolcijo.
... holy shit ! ... čuj, kdaj si ti bil nazadnje v kakšni cerkvi ? ...khmm, če zdaj pozabim, da so Notre Dame obnavljali in da stare mamce brez izobrazbe o varstvu pri delu in varstva pred požari niso mogle prižigat sveč na za sveče pripravljenih mestih, da bi s prižganimi svečami pri tleh zakurile 70 metrov visoko podstrešje, kjer je zagorelo ...

P.S.: da se kreteni ob taki katastrofi veselijo, se ni treba čudit ...