Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Večji del Venezuele znova v temi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Večji del Venezuele znova v temi
[#2769149] 11.04.19 10:31 · odgovor na: mimoidoci (#2769148)
Odgovori   +    0
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [najobj]
> > > > > ... eh, saj meni tudi ni jasno, ampak ker Američani že tri leta to govorijo, potem je že res ... čuj, kaj zdaj boš rekel, da Američani ne vejo, kaj govorijo ? ...
> > >
> > > > Mi hočeš vsiliti, da v Ameriki ni levičarjev, da ne rečem progresivcev?
> > >
> > > ... OK, da midva zdaj ne bi z Američani preveč zalutala, je tole forum.finance.si/?m=...866&single bil začetek in je tole forum.finance.si/?m=...925&single nadaljevanje najine produktivne debate o tem, kaj računalniški stručkoti na daljavo znajo naredit in kaj ne ... evo, in namesto da se midva tukaj nategujeva, zakaj so ameriški levičarji bolj progresivni od slovenskih in zakaj sta ameriška zvezdnika LeBron James in Lindsey Vonn za dvotaktne paciente na totem forumu avtomatsko levičarja, ker sta v javnosti odkrito kontra Trumpu, bi bilo bolj zanimivo, če bi kakšen štromar na totem forumu povedal, če se da - pustimo zdaj elektrarno Guri, ki je za Venezuelo očitno nekaj podobnega kot Krško za Slovenijo - na daljavo sabotirat elektroenergetski sistem v Sloveniji, da vsake toliko nekje nekaj mrkne ...
>
> > Lepo, da ti zgoraj mene opozarjaš, da si se ti nekako oddaljil od izvorne gluposti, ki je sprožila debato (tako kot vedno) in se je glasila - citiram:
> >
> > "če bi bili v Venezueli izpadi elektrike zaradi zanemarjenega energetskega sektorja, bi bili izpadi za vedno, ne pa vsake toliko časa ... khmm, ker ko nekaj crkne, crkne za vedno ..."
> >
> > Dodal bi še, da citirana izjava ni zgolj štromarsko bedasta, pač pa je univerzalno bedasta.
> >
> > a) ker govori o čemerkoli, kar se lahko pokvari
> > b) ker energetska preskrba dejansko lahko šepa iz zelo neštromarskih razlogov
>
> ... čuj, malo boljše preberi, kar si citiral, ker sem jaz napisal, da ko nekaj crkne (= NE samo pokvari), pač crkne za vedno, pa sploh niso važni štromarski ali neštromarski razlogi ...
...čuj še enkrat...bedarija se v prvem delu glasi: "...če bi bili izpadi zaradi zanemarjenosti, bi to bili izpadi za vedno, ne pa za vsake toliko časa..."

A ne štekaš, da bluziš s predpostavkami in razlagami. In ko opravičuješ samega sebe, bluziš še bolj. In ko bluziš si bluzator. In kot tak nekredibilen. In potem še razlagaš razlage, ki so itak zabluzene. In potem uletita še Lindsay Vonn in LeBron...
Kdo ti sploh še sledi?
... forum.finance.si/?m=...146&single ...

P.S.: Lindsay Vonn in LeBron James sta uletela, ker je za paciente na totem forumu levičar vsak, ki je kontra Trumpu ...