Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
TULE pa se STRINJAVA do zadnje pike in vejice, 100%.
OODJEBAT VSE kar je bilo rdecega, tako so naredili VSI vzhodnoevropejci. Ce rak izrezes pravocasno prezivis, CE ga pustis da metastazira, naroci parcelo na britofu.
TO je osnovna napaka butalcev. Zdravljenje bo kruto.

Bistvo demokracije je v tem da ena skupina nadzira drigo, da ne more prevec krasti. Ce pa pustis da en Zemljaric strasi in grozi, in zonglira z miljoni neznanega izvor, potem ves da si totalno zavozil.

Hvala bogu, mami, atu in moji volji da NE potrebujem zdravstva. Zaradi mene lahko zaprejo. Z zalostjo pa opazujem prijatelje, ki se poslavljajo ali so ze odsli, pogosto zaradi izredne slamparije pri zdravljenju. Mnogim so ukradli desetletja zivljenja.

Je pa zanimiva tabela prezivetja raka, ki je US, ki so "brez" zdravstva, precej visja kot v "socialni" EU - zahodni del. Da pri nas niti ne omenjam.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2768112

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[PyotrNovak]

Hvala bogu, mami, atu in moji volji da NE potrebujem zdravstva. Zaradi mene lahko zaprejo. Z zalostjo pa opazujem prijatelje, ki se poslavljajo ali so ze odsli, pogosto zaradi izredne slamparije pri zdravljenju. Mnogim so ukradli desetletja zivljenja.
Tudi z žalostjo opazujem znance in prijatelje, ki so odšli. Kako se začne? Vesel človek poln življenja in načrtov z otroci, ki bi ga še dolgo potrebovali je bil na brezzveznem preventivnem pregledu na katerega ne bi moral iti tako kot jaz, ki že deset let tisto svitovo "sranje" vržem v smeti, potem se začela tortura, napadi z napalm bombami, ki vse uničujo od zunaj in jedrskimi bombami, ki uničujejo od znotraj, in seveda tega telo po nekaj mesecev ni preneslo. Vedno se pojavljajo dvomi, kaj bi bilo, če na ta k*rčev pregled ne bi šel?

Strani: 1