Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Cisto od blizu opazujemo slow motion train wreck nase drzave. Kaj bo sele ko bo kriza? Strajk na strajk, porocesi se pospesijo in nato schevy et. al. izvolijo se extralevake na oblast, da bo kaos popoln.
Nekdo je odlicno napisal: hvala budadalm ki mi 28 volite levake na oblast. Tudi jaz nisem ravno navdusen.
Moja projekcija: pokojnine v razponu 300 - 400E, ....ko bodo. Se slisimo cez 10 let, verjetno pa prej.
Fantje, cimprej poskrbet zase, kdor se ni. Pa kasno mosznost za odhod bi bilo tudi dobro imeti.

Glede zdravnikov: prvi trije ali celo pet dni bolniske je treba placat. V GB so s tem v hipu "ozdravili" vec miljonov bolnikov na leto.
Ce si jaz kot obtnik ze skoraj 40 let moram placat prvi MESEC sam, boste tudi v JS preziveli
s temi par dnevi. Toda to je v Slo mission impossible, ker drzava MORA poskrbeti za vse. Hja, saj poskrbi.....vcasih ze v petih letih. ;)))))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2767814

Strani: 1

anon-61428 sporočil: 4.493
[PyotrNovak]
Cisto od blizu opazujemo slow motion train wreck nase drzave. Kaj bo sele ko bo kriza? Strajk na strajk, porocesi se pospesijo in nato schevy et. al. izvolijo se extralevake na oblast, da bo kaos popoln.
Nekdo je odlicno napisal: hvala budadalm ki mi 28 volite levake na oblast. Tudi jaz nisem ravno navdusen.
Moja projekcija: pokojnine v razponu 300 - 400E, ....ko bodo. Se slisimo cez 10 let, verjetno pa prej.
Fantje, cimprej poskrbet zase, kdor se ni. Pa kasno mosznost za odhod bi bilo tudi dobro imeti.
Evo razlog zakaj se krade. Ker je ljudem jasno da to ta država ne more trajati. Torej jemlji dokler lahko, ko bo zmanjkalo bo pa spet kot po ww2 udarnisko za pasulj.
Doma delaš ker veš da bo ostalo za naslednike država pa se menja eni so celo 3 menjali v svojem življenju.
Glede zdravnikov: prvi trije ali celo pet dni bolniske je treba placat. V GB so s tem v hipu "ozdravili" vec miljonov bolnikov na leto.
Ce si jaz kot obtnik ze skoraj 40 let moram placat prvi MESEC sam, boste tudi v JS preziveli
s temi par dnevi. Toda to je v Slo mission impossible, ker drzava MORA poskrbeti za vse. Hja, saj poskrbi.....vcasih ze v petih letih. ;)))))
Polno je takih ki si vzemajo fraj dni. Ti rabijo počitek ali pa vzamejo za delo drugje kot v firmi.
Glede zdravstva pa so komentarji stalno ob vsaki krizi podobni od istih forumasev ki lepo pletejo da se nič ne razplete. Dajte vsaj ime zamenjat da ni vidno da stalno isto pišete. To ne leti nate.
anon-333107 sporočil: 8.271
[PyotrNovak]
Cisto od blizu opazujemo slow motion train wreck nase drzave. Kaj bo sele ko bo kriza? Strajk na strajk, porocesi se pospesijo in nato schevy et. al. izvolijo se extralevake na oblast, da bo kaos popoln.
Nekdo je odlicno napisal: hvala budadalm ki mi 28 volite levake na oblast. Tudi jaz nisem ravno navdusen.
Moja projekcija: pokojnine v razponu 300 - 400E, ....ko bodo. Se slisimo cez 10 let, verjetno pa prej.
Fantje, cimprej poskrbet zase, kdor se ni. Pa kasno mosznost za odhod bi bilo tudi dobro imeti.

Glede zdravnikov: prvi trije ali celo pet dni bolniske je treba placat. V GB so s tem v hipu "ozdravili" vec miljonov bolnikov na leto.
Ce si jaz kot obtnik ze skoraj 40 let moram placat prvi MESEC sam, boste tudi v JS preziveli
s temi par dnevi. Toda to je v Slo mission impossible, ker drzava MORA poskrbeti za vse. Hja, saj poskrbi.....vcasih ze v petih letih. ;)))))
Tale zadnji odstavek si malo NERODNO zapisal! :) Saj je plačano! :)

Drugače imaš prav. Tukaj gre v bistvu za drugorazredne DRŽAVLJANE! Podjetniki so v tem primeru drugorazredni državljani..... :)

Jaz sem skoraj Doktoriral iz ene take teme, o drugorazrednih državljanih, ... ti iz prve roke povem: NE bo ti uspelo! :))

Prej vam bo moj pes odtopil klobaso, kakor da bo plebs dojel, kje tiči kavelj 22!

To je tako, kot iz tistega vica, ko je nekdo v španoviji s Ciganom na sejmu kupil konja: Vsak je dal pol vsote! Pa pravi Cigan: Prvi del poti bom jaz jahal konja, ti boš pa peš hodil, ... drugi del poti boš pa ti hodil in jaz jahal! :)))

Strani: 1