Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

alain sporočil: 5.172
Zadnja sprememba: alain 03.04.2019 20:40
Pa o čemu ti sploh govoriš, ker meni ni jasno? Jaz govorim o tem, da se 28 let samo krade in to počnejo vsi, ki so bili na oblasti, pa jih lahko poimenuješ po mili volji. Politiki so zame vsi enaka kasta...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2767728

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[alain]
Pa o čemu ti sploh govoriš, ker meni ni jasno? Jaz govorim o tem, da se 28 let samo krade in to počnejo vsi, ki so bili na oblasti, pa jih lahko poimenuješ po mili volji. Politiki so zame vsi enaka kasta...
NO, da se samo krade, da so sami lopovi, ... ectect! .... se pač ne morem strinjati. :)

Ker s tem posplošuješ in mečeš v isti koš. In to je napačno! Vsa drevesa v gozdu niso enaka! :)) Razen, če gre za planski sistematični nasad!

Je pa politika svojevrstna obrt. Verjetno kar najstarejša....

TO, kar ti on dopoveduje, ti pa ne in ne razumeš je to, da njegovi pa že niso taki! In to tebi ni jasno. :)) Če povem še malo drugače: nisi Pravoveren!

*******************************************

Pod črto:

To je čišta ŠTALA! Vendar, šele ko ti bo uspelo doumeti, s kakšno živino okoli sebe imaš opravka, vključno s tem fotumom! :) - šele takrat boš znal ceniti in hvaliti. kako je šploh dobro, da imamo vsaj (tole našo) štalo!

*Tudi štale niso (vedno) samoumevna zadeva! :)

Strani: 1