Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 28.03.2019 10:18
[robi2107]
> [depersin]
> > [robi2107]
> > Povej mi eno krščansko cerkev, ki so jo porušili Palestinci.
>
> Palestinci kot narod ne obstajajo. So muslimani in so porušili veliko cerkva in pobili veliko kristjanov.
>
> > Umetno so ustvarjeni židi, če bi res rad vedel.
>
> Ne. Ravno obratno je. Židje so star narod, ki so kot narod obstajali dlje kot Arabci.
>
> > Po tistem, ko so jih razjebali Rimljani tam v 1. stol. in so se raztepli na vse strani, so razvili vsak svoje navade in sčasoma niti istega jezika niso več govorili.
>
> Ja in? Še vedno so ostali med sabo povezani in še vedno so ohranjali svojo pisavo, jezik, vero, čeprav so v praksi govorili tudi jidiš. Hebrejščino so vsi ohranili kot svoj jezik, čeprav včasih drugi jezik.
>
> > Očitno si prelen, da bi sam poiskal info.
>
> Nisem prelen. Sem sam piskal informacije in to objektivne, ne pa sovražne do
>
> > Če bi, ne bi klatil takih bedarij.
>
> Bedarije klatiš izključno ti. Sovražiš Žide in za resnico jemlješ Židovsko propagando.
>
> > Palestinci so tam živeli stoletja,
>
> Tako kot Židje, samo razmerje je bilo drugačno. Pred 2. svetovno vojno je bilo to ozemlje Britansko, ki so ga potem razdelili in dali celo Jordanijo Arabcem, ostalo Židom, kasneje so pa še tisto malo židovske zemlje razdelili med Arabce in Žide.
>
> Izrael je velik za eno Slovenijo, da ne boš kvasil o ne vem kakšni kraji zemlje.
>
> > Dobro. Na tej točki si presegel samega sebe in dokazal, da je argumentirana debati s teboj nemogoča.
>
> Ja, ker ti nimaš argumentov. Zato uporabiš tipično levičarsko mantro. Ozmerjaš nasprotnika in zbežiš.
>
> > Tele tvoje nebuloze (odgovore, lol :)))) sem namenoma pustil, da se bodo lahko nasmejali še drugi, če bi slučajno prišel kdaj k pameti in se odločil izbrisati svoje modrosti.
>
> Jaz sem že pri pameti, ti boš pa še moral priti, ker si en mali nacistek.
Veš kaj, ti si en dkadžija, enostavno preveč zabit, da bi dojel, da se nekdo sploh ne želi več ukvarjati z neotesanim ignorantom, ki nima pojma o ničemer, trosi debilaže in nima osnovne kulture v komuniciranju. Poleg tega si še velik šupak, ki se spreneveda do nezavesti. Iz mojega odgovora forum.finance.si/?m=...409&single si citiral stavek "Dobro ti veš, zakaj so ga napadli, samo se praviš lud," in nanj kao "odgovarjal", namenoma pa izpustil neslednji stavek "Če ti jaz zasedem bajto in te fuknem iz nje, boš samo mirno gledal??" ki je ključen za razumevanje konflikta. Dobro ti veš, zakaj si ga izpustil. Ker se pri direktnem vprašanju ne bi mogel več sprenevedati. Pizdunsko do nezavesti. Ali pa si res tako zabit, da ti ni nič jasno. Naj bo kakor koli, jaz za bebce tvojega kova ne mislim zabijat časa. Saj bi napisal, da imaš opran mozeg, ampak bi ga za kaj takega najprej moral imeti. Ti se ne kvalificiraš. Čao.

P.S. Tipična židovska propaganda: vsi, ki opozarjajo na njihove svinjarije so nacisti. Te imam na sumu, da si tudi ti en usrani žid.
... čuj, kaj ti si novi tukaj ? ...

P.S.: kakršnakoli debata s totim depresivnim me še najbolj spominja na nabijanje žogice v steno, ko ti žogica vedno prileti nazaj, pa sploh ni važno, kako jo udariš, tako da je edini učinek, ki ga pri depresivnem lahko dosežeš, da te Črt ali Gustl zaradi žalitev našutirata s totega foruma, ker vidim, da imaš bolj "tanke živce" ...