Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

depersin sporočil: 10.224
[robi2107]
Bullshit. Razmerje 1:1000 med žrtvami na eni in na drugi strani govori samo zase.
Hipotetično vprašanje: Če bi nas slučajno napadli Hrvati bi se po tvoje lahko branili le do te mere, da bi imeli Hrvati največ toliko žrtev kot mi.
Če hočeš izvedeti resnico, jo boš zlahka našel, ker imaš relevantnih virov na netu na tone. Če je nočeš vedeti, je pa vse skupaj itak brez veze.
To je resnica:
www.prageru.com/vide...t-problem/

Enostavna. Samo rešitev ni tako enostavna.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2766398

Strani: 1

robi2107 sporočil: 4.272
[depersin]
> [robi2107]
> Bullshit. Razmerje 1:1000 med žrtvami na eni in na drugi strani govori samo zase.

Hipotetično vprašanje: Če bi nas slučajno napadli Hrvati bi se po tvoje lahko branili le do te mere, da bi imeli Hrvati največ toliko žrtev kot mi.

> Če hočeš izvedeti resnico, jo boš zlahka našel, ker imaš relevantnih virov na netu na tone. Če je nočeš vedeti, je pa vse skupaj itak brez veze.

To je resnica:
www.prageru.com/vide...t-problem/

Enostavna. Samo rešitev ni tako enostavna.
Lol, saj nisi resen. Na cifre, ki jih jaz poberem z uradne strani urada ZN za humanitarne zadeve (OCHA), mi ti odgovoriš z neko tretjerazredno stranjo, ki zase pravi, da ni "accredited academic institution and does not offer certifications or diplomas. But it is a place where you are free to learn." Katere največja financerja milijarderja Dan in Farris Wilks (The Wilks Brothers), ki sta skupaj s političnim komentatorjem Benom Shapirom (židom, kajpada) ustanovila The Daily Wire, konzervativni novičarski in mnenjski website??? Zares kredibilno, ni kaj. Bi lahko namesto tega kar samega kurčevega Netanjahuja navedel, kako so židi krasni in dobri do Palestincev.

Strani: 1