Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-180464 sporočil: 4.080
Zadnja sprememba: anon-180464 14.03.2019 12:25
[FIN-353404]
Hčerka dela doktorat v Bruslju. Priložnost se ji je ponudila na hitro, saj je bil profesor z njo zadovljen in jo je priporočil svojemu kolegu. Šel sem z njo in ji pomagal da sva v enem tednu najela stanovanje, uredila vpis, odprla bančni račun, prijavo na občini, uredila zdravstveno zavarovanje, odšla po nakupih v IKEO. Vedno in povsod so nama točno povedali kaj je potrebno narediti, da bova opravila po kar sva prišla.
O matr! Kaj res zdaj pri nas starši hodijo okrog urejati življenje celo za doktorante?
Jaz sem šel na svoj informativni dan v SREDNJO šolo sam. Danes ga ni junaka.
Starši praga mojega faksa niso prestopili nikoli.
Ko je šla hči na informativni dan na fakulteto, sem ji samo zaželel srečno pot (tudi ni blizu). Da bi šel z njo, nisem niti pomislil. Saj je vendar polnoletna.
In se je sama zmenila z najemodajalcem, najela stanovanje, se vpisala in začela živeti zdoma.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2763663

Strani: 1

spiderman sporočil: 1.741
Zadnja sprememba: spiderman 14.03.2019 15:47
[kekez]
O matr! Kaj res zdaj pri nas starši hodijo okrog urejati življenje celo za doktorante?
Jaz sem šel na svoj informativni dan v SREDNJO šolo sam. Danes ga ni junaka.
Starši praga mojega faksa niso prestopili nikoli.
Ko je šla hči na informativni dan na fakulteto, sem ji samo zaželel srečno pot (tudi ni blizu). Da bi šel z njo, nisem niti pomislil. Saj je vendar polnoletna.
In se je sama zmenila z najemodajalcem, najela stanovanje, se vpisala in začela živeti zdoma.
Se spomnim prigode, ko sem jaz šel na informativni dan za SŠ tam daljnega leta 1985.
V prvem letniku nas je bilo do oddelka "k" - torej ca. 350 dijakov.
.
In od vse te množice je samo eden (1!) na informativni dan prišel s fotrom.
Do konca četrtega letnika smo čisto vsi iz generacije vedali zanj: "saj veš un, k je s fotrom prišel na informativnega"...
:-)
anon-171197 sporočil: 814
No, ravno tole sem tudi jaz imel v mislih. Bog se usmili teh novodobnih studentekov in njihovih starsev. Bom napisal kar grdo ... mogoce se dobro, da gre, da se koncno postavi na svoje noge ... bodo pa tekle se krokodilje solze, ko bo stvar zacela it zares in bo odrascanje v tujini pokazalo svoj pravi obraz. Viel Glück

Strani: 1