Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[FIN-311684]
> [rokxy]
> Upam, da nikoli ne dobijo nobenega dovoljenja. Naj na Škotskem luknjajo tla.

Nekateri so upali, da nikoli ne bomo morali prodati NKBM, NLB in Abanko pa smo jih morali ali jih še bomo, ker Slovenija ni nekakšen osamljeni otok v svetovni družbi, ki neodvisno od vsega prilagaja sebi pravila v odvisnosti od politične opcije na oblasti, ki bi najraje pozabila, da danes prihaja od včeraj, jutrišnji dan pa je sad preteklosti, torej vse se nadaljuje. Sicer, problem je nastal leta 2002 ko so slovenski politiki kot državni lastniki Nafte Lendava in Petrola odločili, da poiščejo strateškega partnerja.
Fracking je tvegana zadeva, ruski plin je cenejši.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2762861

Strani: 1

Micare sporočil: 1.582
Zadnja sprememba: Micare 11.03.2019 09:22
Dobili smo Teran, dobili smo arbitražo. Dobili bomo frackng. Dobili smo 30 milijard kreditov, za financiranje življenskega minimuma. Raje bi pasel travo v svobodni državi,na svoji zemlji, kot pa v situaciji neokaptalizma, ko bo potrebno vrnt posojila. Dobili smo evropske plače, dobili smo pokrajine brez mladine, nove zdomce, dobili smo mizerne pokojnine, zmanjšanje ali ukinjanje (krajo) dohodkov slojev, ki se ne morejo branit. Torej upokojencev, invalidov. imamo lumpenproletariat, ki ga prazna pokojninska-kapitalska blagajna ne skrbi (ne bo niti za zdravila za upokojence). Že zdaj je možna operacija sive mrene, ki astarešim ne ustreza. Je treba plačat. tudi doplačilo razlike ni možno. Sem bil velik navdušenec nad učinkovito in ekonomsko močno Evropo. Eni so močni drugi pa plčujemo krvni davek in imamo razvrednoteno prihodnjost. Meni je žal, da sem glasoval za EU in NATO. Bolje se bi bilo bratiti s Korejci, Kitajci ali Indijci. Vsaj ne bi živeli od wvropske miloščine. Ni slučaj. To se dogaja tudi dugim majhnim državam v EU in demokratičnem Svetu.
anon-61428 sporočil: 4.493
Ja tako ja stalno bolj je jasno kaj smo in kam hočemo nazaj. Saj trg bomo imeli velik toda vedno bomo drugi za Srbi.

Strani: 1