Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Pa imas obcutek da bodo zadevo financno pokrili? Ker meni se zdi to forsiranje "buticnih" zadev v sloveniji malo mimo, ekonomija obsega vseeno nekaj steje, se posebej pri visokih stroskih dela in rigidni delovni zakonodaji.

Ker ful me spominja na tole: www.jtre.sk/en/proje...bske-pleso

A tole zgoraj je za razliko od Jezerskega s podzemnim prehodom povezano s 5* hotelom z bazenom, wellnesom, itd.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2762840

Strani: 1

crt sporočil: 27.196
"zion spa"?

(brute force demographics targeting :)
velikipok sporočil: 1.340
čas vnosa: 11.03.19 15:06
Ne vem, lep hotelček, lepa bližnja okolica, lepa dolina. Ampak razen self rekreacije ne vidim kaj posebnega v dolini. Sploh za enega ne Slovenca, ki ni mahnjen na rekreacijo.
Ker v dveh dneh se samo sprehajanja in žretja naveličaš, pa če je hotel še tako lep, nobel in oh-in-sploh. Vsaj jaz. Pa tudi z damo (svojo ali rentano) ne moreš biti cel dan samo v sobi... :))
Ne vem, če je vse to dovolj za rentabilnost.
Je pa res, da imata Batageljeva tudi ali predvsem PJ in več kot 1 mio obiskov iz vsega sveta. Ni hudič, da ne bi vsaj del teh tudi za kakšen dan poservisirali na Jezerskem.
Kot sem že rekel, vse top, tudi hrana odlična, majhna pripombica na wellness. Tako, da zadeva zna iti. Se jima pa ne mudi. Od investicije, tudi če ne bo šla, ne bosta umrla ne Batageljeva, še manj PJ. Bosta pač na koncu imela luksuzno bivalno enoto na stara leta in vrednost v nepremičnini, pa četudi tržno pol manj vredni. Si lahko privoščita. Sploh, če sta dobila še kaj EU dnarja (ne vem, kakšne table o sofinanciranju sicer nisem opazil,je pa res, da ravno pazljiv tudi nisem bil).
Če je verjeti novinarjem, je celotna investicija krepko manj kot pol letnega dobička PJ v 2017. In dokler bosta imela takšno cash cow z naravno rento, se ni bati za nasedlost njegovih eksperimentov... V bistvu je žalostno kako je moral priti en Batagelj, da je PJ končno spravil v red (vsaj z vidika lastnika), ko tega pred njim niso bile sposobne horde dobro plačanih multi managerjev (niti v socializmu, niti kasneje pod Igorjem).

Strani: 1