Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
ko se zacnejo objavljat taki clanki, je jasno, da je prodaja zacela padat in se jo poskusa spodbudit z groznjami, ces, potrosniki, hitro kupit, se drazje bo.

vi samo grozite, kolikor vam srce pozeli, mene taksni clanki samo demotivirajo.

milac, a posodis malo kristalno kuglo, imam tudi sam ene par vprasanj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2762801

Strani: 1

dikembe sporočil: 157
Zadnja sprememba: dikembe 10.03.2019 19:49
Sredi januarja sem se zanimal za nov avto. Akcija minus 4800€.
Prodajalec mi zatrdi, da, ce ga hocem, ga moram rezervirati takoj, ker jih imajo samo še xx. In grejo kot žemljice.
Danes, skoraj dva meseca kasneje, jih je na Avtonetu resda malo manj, ampak vsi tisti, ki sem si jih ogledoval v salonu, so še na voljo.
Še vedno pošteno razmišljam.
milos9 sporočil: 1.046
Prišel si do naslova in populistično zaključil, da gre za native vsebino, zelo bistroumno.

Podražitev niso grožnje, ampak dejstvo. Kot kaže raziskava pa to ne velja za vse znamke.

Naš nasvet pa je, da se ozrete po alternativah, ki ne vključujejo nakup, ampak najem avta, kar najbrž ne pomeni pospeška za prodajo.

MM
anon-477456 sporočil: 2
čas vnosa: 12.03.19 09:42
Debilnost! Čakam letake na dom, kjer bodo drobceno fiestico ponujali za 10.000 € popusta (oz.20.000 mark). Ali kakor Mass “prodaja” čevlje za 80% popusta.

ŽALOSTNO pa je to, da od tega najbolj služijo zavarovalnice, ki nabijejo zavarovanje na ceno brez popusta.

Gre za kupljene članke, pranje možganov in veliko zlorabo avtomobilarjev. Prodaja pada. SUVi niso nič drugega kot ene višje škatle s prtljažnikom za zložljiv dežnik in briketami za psa.

Strani: 1