Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Toyota, ki se prodaja kot vroče žemljice

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
[Avto] Tema: Toyota, ki se prodaja kot vroče žemljice
[#2759131] 19.02.19 09:20 · odgovor na: bobek13 (#2759104)
Odgovori   +    4
[bobek13]
zadnje luci so cisti ripoff mickinega outlanderja... ki je se malo vecji/bolj prostoren in v trenutni akciji se orenk cenejs...

;-)

drugac pa kul avtek...

lpA
Sem se odločal med Outlanderjem in tem, ter se odloči za slednjega. Dobim ga maja. Outlander, če misliš na PEVa, stane v neki normalni opremi 47-4K € .
Imel sem ga par tednov nazaj na testu, neprimerljiv z Ravom, ki sem ga imel pod ritjo par dni za njim in je name naredil izjemno pozitiven vtis. Pred probo je imel rav 10% šans, da gre z mano, po probi sem plačal aro.

Outlander pa kot, da bi se vsedel v 10 let star avto + zame enostavno v vseh pogledih prepočasen. Preko 10s/100 km, vsaj zame, neprebavljivo. Kot priključni hibrid pač potebuje večje baterije, ki s sabo prinesejo težoooo.

Zame največja hiba Toyote je njeno ignoriranje Andrioda. Tako sem, čeprav avta še nimam, že presedlal na iphone ... kar je res korak nazaj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2759131

Strani: 1

bobek13 sporočil: 4.301
[Avto] Tema: Toyota, ki se prodaja kot vroče žemljice
[#2759171] 19.02.19 11:16 · odgovor na: 0329Softb (#2759131)
Odgovori   +    2
razlicne prioritete pac, trije otrpci prosijo svoj plac pod soncem, eee streho... ;-)

in ne, jaz ne gledam elektro verzije, kar lepo dizla, bi ga rad vozil 10+ let, pri elektro jajcih rahlo dvomim, da bi slo skozi... :-)

pa to, da imas obcutek, da si se vsedel v 10let star avto je pri meni prej plus kot minus... :-)

lpA

Strani: 1