Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

CrazyMF sporočil: 346
[najobj]
... Na nas se je obrnil bralec, ki pravi, da je njegova mama kupila eno delnico Nova24tv, zdaj pa plačuje 28 evrov za vodenje trgovalnega računa. Zanima ga, kaj lahko stori ...

... eh, kaj lahko stori, kupi naj delnice NLB, pa se ji bo trgovalni račun splačal ...

P.S.: meni je jasno, da Financarji provocirajo svojo desno publiko, Financarjem pa očitno ni jasno, da razen SDS-ovih "institucionalnih investitorjev" noben ni kupil delnic Nova24tv, da bi z njimi zaslužil, ampak da bi na Nova24tv gledal in bral, kar hoče gledat in brat ... khmm, in vsak je za svoje delnice definitivno dobil, kar je hotel ...

Od 7-ih (SEDMIH) komentarjev je tale edini, ki je objektiven. Tudi osebno sem kupil delnice NTV24 z namenom, ki ga je najobj(ektivnejši) komentator na financah, opisal do pike in vejice natančno v svojem post scriptum-u!
Delnice NTV24, ki sem jih kupil, so bile naložba v upanje, da se čimprej razkadi ta zatohlost, s katero nas morite (prihodnji bivši) MSM!! Zavedno sem šel v nakup njih in vseeno mi je, če vloženi denar za te delnice popušim. Evo...zdaj pa analizirajte in špekulirajte naprej v svojih malih zatohlih glavicah.

Mimogrede, rezultati so jasni: tinyurl.com/y33wvd96 ... kje ste pa vi, Finance?! S temi svojimi perfidno navijaškimi članki nas vse več samo odbijate!