Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-329690 sporočil: 305
Zadnja sprememba: anon-329690 07.02.2019 23:39
[najobj]
... ja, ker ZDA firme v "osvobojenem" svetu investirajo samo zato, da pomagajo lokalni > > > sirotinji ... eh, jebiga ...
Misliš kot tiste druge, ta poštene firme iz drugih držav, ki so venezueli kar podarile svoje miljarde, a ne?

P.S.: pozabil si napisati, za koga bi bila dobra stvar investirati v Venezueli, ker jaz tole "It will make a big difference to the United States economically if we could have American oil companies really invest in and produce the oil capabilities in Venezuela." očitno drugače razumem kot ti ...
Ker je Bolton v izjavi povedal, da bi bila investicija ZA AMERIŠKE FIRME dobra stvar, ti argumentiraš, da je to za VENEZUELCE slaba stvar.

Sem zadel?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2757152

Strani: 1

bobek13 sporočil: 4.301
ti pa se kar noces razumet, da so ameri imperialisticni sovrag, Xi in Putin pa mednarodno priznana humanitarca, ki jima je edina skrb blagostanje Juanite in Joseja, povprecnih venezuelcev...

:-)))

ajajaj, ni ti pomoci... kot tudi meni ne...

;-)

lpA
najobj sporočil: 31.920
[sajmonelavesela]
> [najobj]
> ... ja, ker ZDA firme v "osvobojenem" svetu investirajo samo zato, da pomagajo lokalni > > > sirotinji ... eh, jebiga ...
Misliš kot tiste druge, ta poštene firme iz drugih držav, ki so venezueli kar podarile svoje miljarde, a ne?

>
> P.S.: pozabil si napisati, za koga bi bila dobra stvar investirati v Venezueli, ker jaz tole "It will make a big difference to the United States economically if we could have American oil companies really invest in and produce the oil capabilities in Venezuela." očitno drugače razumem kot ti ...
Ker je Bolton v izjavi povedal, da bi bila investicija ZA AMERIŠKE FIRME dobra stvar, ti argumentiraš, da je to za VENEZUELCE slaba stvar.

Sem zadel?
... ja, si ... khmm, razen če ti res verjameš, da bodo Američani v Venezueli ohranili socializem in bodo profit od prodaje nafte razdelili med lokalno prebivalstvo ... no, pa bodo ? ...

Strani: 1