Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-329690 sporočil: 305
[bobek13]
tole bom kar tule pustil...
Check out @pavel_rz’s Tweet: twitter.com/pavel_rz...66944?s=09

;-)

lpA
Bobek, očitno kot jaz tudi ti ne razumeš!

To je vse propaganda, kot je napisal najobj, ker je oni Bolton lepo napisal, da bi morale ZDA firme investirati v Venezuelo, in da bi to bila dobra stvar!

Razumeš? To je v resnici slabo, da bi ZDA investirale v Venezuelo (najobj bi rekel, da hočejo njihovo nafto, kot da je niso že prej vozili v ZDA, he he) dobro je pa to, kar je Chavez delal - brez ameriške tehnologije namreč.¸

Tak da nehaj s tem premikanjem tarče, ker ti ni jasno nič.

Uf, se že počutim bolje :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2757070

Strani: 1

bobek13 sporočil: 4.301
zal ne moremo vsi biti brihte ko razni kljucavnicari, soferji in kar je se te intelektualne elite...

:-)

lpA
najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 07.02.2019 19:53
[sajmonelavesela]
> [bobek13]
> tole bom kar tule pustil...
> Check out @pavel_rz’s Tweet: twitter.com/pavel_rz...66944?s=09
>
> ;-)
>
> lpA
Bobek, očitno kot jaz tudi ti ne razumeš!

To je vse propaganda, kot je napisal najobj, ker je oni Bolton lepo napisal, da bi morale ZDA firme investirati v Venezuelo, in da bi to bila dobra stvar!

Razumeš? To je v resnici slabo, da bi ZDA investirale v Venezuelo (najobj bi rekel, da hočejo njihovo nafto, kot da je niso že prej vozili v ZDA, he he) dobro je pa to, kar je Chavez delal - brez ameriške tehnologije namreč.¸

Tak da nehaj s tem premikanjem tarče, ker ti ni jasno nič.

Uf, se že počutim bolje :-)
... ja, ker ZDA firme v "osvobojenem" svetu investirajo samo zato, da pomagajo lokalni sirotinji ... eh, jebiga ...

P.S.: pozabil si napisati, za koga bi bila dobra stvar investirati v Venezueli, ker jaz tole "It will make a big difference to the United States economically if we could have American oil companies really invest in and produce the oil capabilities in Venezuela." očitno drugače razumem kot ti ...

Strani: 1