Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 30.01.2019 12:51
[NemirniTujec]
Lahko pa na twitterju ali pa tako kot ti na forumu meni "nehi tabloide brat". Kak rezultat bi res rad dosegel?
Razlozi zakaj je trebalo omenjati, da je tusk poljak in ima poljska probleme doma.

Ker, in to povem se tretjic, so v vrsti za koscek angleskega premozenja naslednji, in tule citiram slavni inu ugledni BBC:

- Spanija, ki mocno lobira da se odpre vprasanje Gibraltarja ce bo UK tako nora, da bo zahtevala ponovno odprtje pogajanj
www.bbc.com/news/wor...e-47056349
- Francija, ki bi zelela nadaljevanje ribicije v angleskih vodah
- Romunija, ki bi zelela svoje delavce se naprej v UK.

Pa verjetno seznam ni dokoncen.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2755581

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> Lahko pa na twitterju ali pa tako kot ti na forumu meni "nehi tabloide brat". Kak rezultat bi res rad dosegel?

Razlozi zakaj je trebalo omenjati, da je tusk poljak in ima poljska probleme doma.
To sem omenil Jaz - niko i nista na nikoinista forumu. Omenil sem zato, ker je Tusk karikatura vsega, kar je z EU narobe.

Ni treba meni razlagat, da je brexit idiotizem, jaz se zelo strinjam.

Jaz zgolj pozivam k uglajeni, umirjeni diplomaciji v ozadju, ne pa k podziganju strasti z norcevanjem na twitterju. UK je zelo blizu tega, da ji zavladajo lunatiki, EU (tako kot tvoje resnicovanje na forumu) pa namesto da bi pomagala normalnim silam obstati v sedlu in prebroditi politicno krizo, priliva olje na ogenj "ker imamo mi prav, vi pa ste se zajebali z brexitom".

50% volilcev in 80% elite razume, da jih je cameron z referendumom grozljivo zajebal, ampak ce jih bo zdaj nemcija na suho pofukala v rit namesto da bi jim pomagala premostiti probleme, bodo resne reakcije. UK lahko pade standard tudi za polovico, pa bo se vedno bogatejsa od rusije, in se vedno bo drzava z lastno vojasko industrijo, nahajalisci nafte in jedrskim orozjem in 60 mio prebivalci. Ne bo se kar ulegla na hrbet in zrla trave, dokler se je trojka ne usmili. Namesto da bi hudica dali spat, se svabi grejo kupckanje za male prednosti, brihtnezi na tem forumu pa ploskate zraven "ker imajo nemci prav".

Tukaj ne gre zame in zate, in ne za moje udobno svaljkanje po tem ponorelem otoku. Ce bo sel otok v kurac bom pravi cas dvignil rit in se premaknil. Gre za mir v Evropi, ker vsi pac ne morejo spizdit ko enkrat zacne pokat. Tvoj stav da "vazno je kdo ima prav, pa magari se koljemo za to" je izredno dekadenten in v svojem bistvu zaljiv do vseh zrtev premnogih klavnic v evropi (razumem da ti ni to namen). Ze cel lajf ti je zelo udobno in zato si tako pameten, tako pri imigrantih (treba jih je z mitraljezi zavracat), kot pri social(istic)nih tematikah (jebes socialo, naj nekdo meni pere cunje za 3eur/h) in pri brexitu (naj se jebejo, kaj pa so sli). Nobene poniznosti, nobene skromnosti nimas, ker pac se nikoli nisi bil res tepen za brezveze.

Zizek ima cudovit izraz za tak folk :-)

Strani: 1