Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0913BELEK sporočil: 31
Zadnja sprememba: 0913BELEK 25.01.2019 11:25
Fantje, na vsak renewable Borutov članek isti komentarji. Me spominjate na tista dva grumpyja na balkonu Muppet showa. Isto so znalci verjetno komentirali 100 let nazaj, ko so na ceste polne konjskih vpreg prihajali prvi avtomobili...

www.ofgem.gov.uk/dat...-source-gb

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2754600

Strani: 1

anon-117675 sporočil: 1.191
BELEK ... tvoje asociacije so precej naivne. Samo nekateri "hype-i" imajo realno podlago. Samo nekateri. Da bi znal presojati o uresničljivosti ali praktičnosti kakšne napovedovane tehnologije, moraš imeti razčiščene določene osnovne pojme. Česar večina nima.

Če za elektrarno ne znaš povedati koliko MWh bo približno proizvedla v enem letu, ampak namesto tega uporabljaš izrazoslovje kakor "poraba 1000 gospodinjstev" - je že dober znak da "mutiš".

Kakor omenjeni in njihov PR na temle portalu.
BorutHocevar sporočil: 1.534
[0913BELEK]
Fantje, na vsak renewable Borutov članek isti komentarji. Me spominjate na tista dva grumpyja na balkonu Muppet showa. Isto so znalci verjetno komentirali 100 let nazaj, ko so na ceste polne konjskih vpreg prihajali prvi avtomobili...

www.ofgem.gov.uk/dat...-source-gb
Hvala za tale post. Vest se mi zdi zanimiva, ker mi je odprla vrsto vprašanj. Špansko-nemška firma zagotovo ni za primerjavo slučajno izbrala L'poola. Pa ne samo zaradi naravnih danosti.

V UK so uspešno izgnali premog, imajo pa vse več težav z izgradnjo nukleark. Zadnje tedne se jim zatika še izgradnja v Walesu. Z zanimanjem bom spremljal, kakšne rešitve bodo iskali. Veter bo morda bolj zanimiv, kot je kazalo doslej.
FIN223552 sporočil: 1.136
[0913BELEK]
Fantje, na vsak renewable Borutov članek isti komentarji. Me spominjate na tista dva grumpyja na balkonu Muppet showa. Isto so znalci verjetno komentirali 100 let nazaj, ko so na ceste polne konjskih vpreg prihajali prvi avtomobili...

www.ofgem.gov.uk/dat...-source-gb
Samo ignoriraj, to je glas zaposlenih v naši vrli državni elektroindustriji - se počutijo ogroženi že ob vsakem malo manj smrdljivem avtu..

Strani: 1