Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Če se zaradi uvedbe davka na sladkor ne zniža kakšen drugi davek npr. na alkoholne pijače, bi bil ta sladkorni davek le dodaten fiskalni priliv za nekontrolirano zapravljanje v javnem sektorju, ki bo zaradi tega priliva še bolj nekontrolirano in nenadzorovano, torej dolgoročno škodljivo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2753173

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.825
[FIN-311684]
Če se zaradi uvedbe davka na sladkor ne zniža kakšen drugi davek npr. na alkoholne pijače, bi bil ta sladkorni davek le dodaten fiskalni priliv za nekontrolirano zapravljanje v javnem sektorju, ki bo zaradi tega priliva še bolj nekontrolirano in nenadzorovano, torej dolgoročno škodljivo.
Zamo zato, ker mi gredo davki (vse sorte in stopnje) na živce, posebej pa še tisti "inovativni", ki gredo menda v mojo korist..AB (TM)....

In ker zato, ker sva z Dr. Andrejem iz članka skupaj "krave pasla" (isti letnik isti kraj bivanja..on v mladosti jaz pa še vedno).

Dr. Andrej je od malega bil snob in s tem, ko je postal Dr. Medicine zglada svoje mladostne snobovzkosti ni nič zmanjšal.

Evo vam link na konkurenca: www.delo.si/ozadja/v...brote.html

PS Vsakomur privoščim maksimalni uspeh v življenju, imam pa poln kurac tistih, ki za svoj uspeh segajo v mojo denarnico.

Strani: 1