Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[rename]
Moras lociti dvoje:

1. Eno je proces islamske invazije, ki se dogaja, pa te v to ne bom prepriceval, saj bos enkrat ze dojel tudi sam. In nasprotovanje temu ni rasizem, ampak gre za nasprotovanje nelegalnim migracijam. Ne poznam nikogar, ki bi nasprotoval legalnim migracijam; tudi med najbolj ‘desnimi’ (a la Jelincinc) ne. In nihce ne poziva k ubijanju drugace mislecih, ampak opozarjamo na nekompatibilnost z Alahovimi verniki.
Ce je to zate rasizem, potem seveda ne znam nadaljevati.
Ne, to je cist navadna ksenofobija. Strah hribovcev pred neznanim.

2. Drugo je pa rasizem. Jaz res ne poznam nikogar, ki bi imel rasisticno miselnost. Trdim celo, da je v ZDA se vedno vec (prikritih in odkritih) predsodkov do crncev, kot v Sloveniji. Vsaj na osnovi tega, kar sem sam videl, dozivel in videvam v svojem socialnem in biznis networku.
In predpostavljam, da je moj krog razmeroma starejsi od tvojega, zatorej bi pricakoval, da so ‘tvoji’ bolj tolerantni od ‘mojih’; pa je zgleda ravno obratno, da tako suvereno obtozujes Slovence z rasisti?
Ali konkretneje:je bc123a rasist? Je zate rasist Brscic? Jansa? Grims? Tonin? Primc?
(Zame te niti ne bom spraseval, ker mi je jasno, kam si me popredalckal)
Bognedaj. Govorim o PRIKRITEM rasizmu, ni ga na jjavni sceni - mi nimamo crncev, mi i.amo cefurje, ki so pac iste barve, mnenja o njih so siroko na voljo tudi na tem forumu.

Preberi komentarje pod enim od rtv clankov o doncicu v nba, in bos imel dost rasisticnega materiala za teden dni.
Pripis. Je pa zanimiv tvoj komentar, ces, da vidim zagovornike nacionalizacije 2.0 (zgolj) zato, ker bi bil jaz oskodovan in na izgubi.
Torej lahko zakljucim, da ti je povsem vseeno, ce do tega pride, ker ne bos oskodovan.....hkrati pa pridigas o rasistih v Sloveniji?
No, ce imas tak nacin sklepanja, se dobro da bo prec invazija, ker ocitno smo butale :-)