Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 07.01.2019 07:39
[crt]
a usa administracija podeljuje izjeme na lepe oci (in se torej splaca na pamet pristaviti loncek) ali poslje najprej ekipo pregledati dokumentacijo o prosnji
Optimist :)

Ne vem ali je ameriska administracija toliko bistveno boljsa od slovenske, ampak rest assured da v sloveniji pac ne bos nasel uradnika ki bi vsebinsko lahko ocenil ali razlogi, ki so jih spisali top odvetniki ob prisepetovanju kljucnih razvojnikov neke firme res drzijo.

Kam je sla tvoja skepsa do uradnistva? :)

Taksne vsebinske ocene so mozne samo tam, kjer se kao uradnistvo trudi imeti neke permanentne strokovne kompetence skoz angazirane (FDA, NTSB, patentni urad, itd...). Tam pa kjer nepricakovano v urad uletijo prosnje ki jih nikoli niso pricakovali, pa skoraj nemogoce.

Sedaj se seveda lahko vprasas "ja kako pa potem odlocajo". Jah, qrc, zato pa gre velik del tistega, kar drzava "ureja" pac v 3pm.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2751460

Strani: 1

crt sporočil: 27.194
Zadnja sprememba: crt 07.01.2019 07:41
[bc123a]
> [crt]
> a usa administracija podeljuje izjeme na lepe oci (in se torej splaca na pamet pristaviti loncek) ali poslje najprej ekipo pregledati dokumentacijo o prosnji

Optimist :)

Ne vem ali je ameriska administracija toliko bistveno boljsa od slovenske, ampak rest assured da v sloveniji pac ne bos nasel uradnika ki bi vsebinsko lahko ocenil ali razlogi, ki so jih spisali top odvetniki ob prisepetovanju kljucnih razvojnikov neke firme res drzijo.
to, da v sloveniji ne bos nasel, mi je cisto jasno, se zlasti glede na moje mnenje, da ce niti ne isces razlogov, zakaj nekaj zavrniti, potem ne najdes.

koliko je ameriska trgovinska administracija v tem drugacna (morda se zlasti glede na trenutnega sefa, ki je po moje pljunuti jankovic), ne vem. to vprasanje podlo prepuscam vsem prepricanim v tojemoznosamovsloveniji.

ne glede na to je moj vtis, da se kot posebej izpostavljena borzna firma, ki je nedavno ze dobila po glavi od bogov zaradi izbruhov domisljije, ne bi ravno zlahka sel "ah dajmo nekaj napisat, isti kurac a je res ali ne".

Strani: 1