Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
tu je mastna trpezna velika plasticna vreca, uporabna za vec seans 0,20 leva. tecaj je 2 leva = 1 eur. srednja 0,05 leva. nebesa.
nekaj podobnega torej. pa saj me ne moti, da so se agresivno lotili vrecarjev, bolj me moti, da se ne lotijo se cesa drugega, kar je precej bolj akuten problem od vreck...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2750847

Strani: 1

anon-186196 sporočil: 2.052
[shevchenko]
> tu je mastna trpezna velika plasticna vreca, uporabna za vec seans 0,20 leva. tecaj je 2 leva = 1 eur. srednja 0,05 leva. nebesa.

nekaj podobnega torej. pa saj me ne moti, da so se agresivno lotili vrecarjev, bolj me moti, da se ne lotijo se cesa drugega, kar je precej bolj akuten problem od vreck...
avto gume, kozmetika, konfekcijske cunje, plastenke...
bc123a sporočil: 48.253
[shevchenko]
> tu je mastna trpezna velika plasticna vreca, uporabna za vec seans 0,20 leva. tecaj je 2 leva = 1 eur. srednja 0,05 leva. nebesa.

nekaj podobnega torej. pa saj me ne moti, da so se agresivno lotili vrecarjev, bolj me moti, da se ne lotijo se cesa drugega, kar je precej bolj akuten problem od vreck...
Ja, lej, saj to je pa ja aktivisticni modus operandi. Prepovedali bi ognjemete zaradi onesnazevanja... premoga, ki je verjetno 1e+10 krat vecji onesnazevalec pac ne morejo, ker bi potem tudi njihove riti, ki se grejejo na toplotne crpalke, pac pozimi zeblo.
Tonja1 sporočil: 671
Če se ne motim, gre za evropski predpis, s katerim želijo odpraviti tovrstno "ponudbo"

Strani: 1