Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[NemirniTujec]
Ampak zgresil si itak celo poanto in se napalil na to kurcevo nutelo kot meetojevka na Weinsteina. Bc pravi "kurim co2 in boli me kurac, nehajte se mi spakovati", verniki Zelene Cerkve pa pravite "nujno moramo zmanjsati porabo energije in ogljicni izpust" in iscete Nekoga Drugega, ki bi ga za to obdavcili... medtem ko imate sami bolj ali manj isti izpust kot tisti ki bi radi imeli mir pred vami.
Ne, bc tega ne pravi, pravi pa nekaj drugega. Rekel je forum.finance.si/?m=...183&single in forum.finance.si/?m=...220&single pa si beri. Rekel je pa tudi: "Pa dobro, seveda je veganov malo. Ampak kot taki so enako ali pa se manj sustainable od vsejedcev. Zivalski proizvodi so lahko 100% narejeni v sloveniji, vsi proizvodi, kjer je *treba* dodajati eksotične proizvode pa ne morejo biti." Od tu potem omenjanje nutele in porabljene energije v nadaljevanju. Btw, koga jaz iščem, da ga bom obdavčil??? Kere droge pa ti ješ tam v brexitaniji? Jaz davke plačujem, ne pa kasiram. Nekaj si pomešal.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2746627

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[robi2107]
Rekel je pa tudi: "Pa dobro, seveda je veganov malo. Ampak kot taki so enako ali pa se manj sustainable od vsejedcev.
To je point. kako ti to drugace razumes kot da so zelenovernikov polna usta, ponucajo pa isto planeta kot njijovi sosedje - in da naj nam zato ze enkrat dajo mir?
Btw, koga jaz iščem, da ga bom obdavčil???
Isces ko palamudis o "politicni volji" za manjso energetsko potratnost.

Strani: 1