Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.941
Zadnja sprememba: najobj 07.12.2018 10:23
[pirdih]
A nismo pred časom že razčistili, da gre pri plačilu dr.med.-ov za odhod iz Slovenije za eno orenk diskriminacijo in da pravno ne gre skozi zaračunati diplomantu za odhod iz Slovenije?
... čuj, zakoni so zato, da urejajo življenje ljudi in če so ljudje zaradi veljavnih zakonov obsojeni na umiranje, jih običajno spremenijo ... khmm, vsaj normalni ljudje tako naredijo ...

P.S.: ker mi je fuzbal zelo blizu in sem pri zdravnikih naredil primerjavo s fuzbalerji, bi tudi za spremembo zakonodaje lahko naredil še eno primerjavo en.wikipedia.org/wik...man_ruling , ki je naredila takšno revolucijo v evropskem fuzbalu oziroma športu nasploh, da Bosmanovo pravilo www.finance.si/244972 niti športni analfabeti na Financah niso mogli spregledati ... no, je pa res, da "moja" spremeba zakonodaje gre glih kontra bistvu EU, katere namen je za prvorazredne države iz trenutno drugorazrednih držav narediti tretjerazredne kolonije, tako da nima nobene šanse in pravzaprav ni za drugo, kot da se ji tisti bolj pametni na totem forumu posmehujejo ...