Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenijo Slovencem 2018

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.191
[Glavni forum] Tema: Slovenijo Slovencem 2018
[#2745762] 03.12.18 14:28 · odgovor na: (#2745758)
Odgovori   +    5
[rename]
Strinjam se s teboj, da je video sugestibilno/manipulativen (zaradi uvodnih besed-stavkov).
Tudi sam bi ga lahko razumel kot "challenge"... če ne bi bilo potem stavka, da je to "obligation".
Zdaj, kako doseči mešano raso, če ne s sexom pa ne vem :-P
obligation "vseh nas", dejansko pa vodstva drzave je iskati resitve za challenges, ki realno obstajajo.

(ali pa se vsaj piarovsko tradicionalno tako rece :)

mesanje je lahko za koga cilj, za koga ne (tukaj vsekakor ni videti kot cilj), v vsakem primeru pa je nekaj, kar ze obstaja.

osebno bi sicer zelo predlagal, da si enkrat vzames cas, zakopljes v google in odkopljes kaksne deep south propagandne materiale na temo tega, kako da bodo crnci, ce bo enakopravnost, masovno posiljevali belke, delali mixed otroke in vse bo slo v kurac v 5 min pa i sire.

ne, ne grem zdajle tega zate opravit, se zlasti ne zato, ker meni to ni high priority tematika.

zalostne teme so to. zalost je zlasti v tem, kako hitro najdejo publiko.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2745762

Strani: 1

crt sporočil: 27.191
[Glavni forum] Tema: Slovenijo Slovencem 2018
[#2745768] 03.12.18 14:40 · odgovor na: crt (#2745762)
Odgovori   +    3
mogoce k temu se en kupcek filozofsko-tehnoloskih pripomb...

- nekdo pride k tebi sprasevat, ali res prejemas podkupnino. ti odgovoris: z gnusom zavracam ocitke, da jaz prejemam podkupnino. naslednji dan gledas video s tvojo izjavo "jaz prejemam podkupino", ki je rezultat enostavne edit operacije nad tistim, kar si povedal.

- lyrebird.ai

- deepfakes

zlasti ko zacne bit malo bolj za-telebane tole zadnje dvoje, si v bistvu sploh ne predstavljam, kaj je se lahko aktualno razen razdelit plemenom puske in se za en cas skrit. na lokaciji se delam. ne gre mi dobro, ker se nisem prvi spomnil.

Strani: 1