Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zoran Nepremagljivi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Zoran Nepremagljivi
[#2743329] 19.11.18 20:13 · odgovor na: anon-61428 (#2743313)
Odgovori   +    1
[Inside]
Torej si volil človeka ki je dolžen 8,5milijona evro, ki je plačeval delavce na roke, ki se je tepel z natakarjev, posluje z davčnimi oazami. V bistvu si ga volil ker si želiš v Mariboru človeka kot je zoki. Ko bi le mi takega meli kot ga ma lublana to je slišat tam. No dobili boste pa slabo kopijo.
... eh, pa saj sem ti rekel, da se izogibaj Požareporta, Nova24TV, Demokracije in podobnega SDS-ovega propagandističnega sranja in ne komentiraj zadev, ki jih niti približno ne poznaš ...

P.S.: Arsenovič je obnovil "pol" razpadajočega centra Maribora in Sašo ni Novak Djoković, da bi pred leti v Nemčiji z igranjem tenisa zaslužil dovolj potrebnega keša, noben na svetu pa ne gradi brez pufov samo iz svoje akumulacije, ampak resnicoljubni Bojan Požar tega ne ve ali pa je pozabil ... aja, jaz hvalabogu še nisem bil v položaju, da bi mi nekdo tiščal prst v oko, vsekakor pa dvomim, da bi v samoobrambi naredil kaj drugega kot Arsenovič, ki bi ziher oslepel, če onega manijaka ne bi ugriznil, da je od bolečine popustil ...