Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[pobalin]
> [rename]
> Video ni nič posebnega, v bistvu so snemali reklamo za neke usnjene jakne.
> V bistvu je bil Požar nekorekten, ko je (v članku) pisal, da je možno sklepati, da ga Fickova drži pod roko... v videu se vidi, da ga (vsaj takrat) ni držala.

A zato na Požareportu ni nadaljevanja šokantnega razkritja. Ja, Požar v svoji najlepši obliki. :-)))

> Razlage, kaj sta (2016) počela v Parizu, pa MOL ne daje, verjetno zavlačujejo, da minejo volitve.

Ne bi me čudilo, če bi imeli Požarja za take zadeve na šit listi. Take neumnosti nimajo kaj pojasnjevat!

> Mi je pa res čudno, da (Pertinač) tako poudarja Stožice, saj je bil on takrat Lukšičev državni sekretar, ki je imel pomembno vlogo pri tistem razpisu za evropska sredstva; vsaj kolikor se jaz spomnim.

Jap. Močvirski manki biznis, sve u svemu. :-)
... čuj, če malo pomislim, je Požar pravzaprav zelo pogumen človek, če se brez varnostnikov sprehaja naokoli ...

P.S.: zanima me, kaj bo pisal, če bo izvoljen Arsenovič in kako se bo sprehajal po Mariboru, če bo o njem take pisal ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2742805

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
... čuj, če malo pomislim, je Požar pravzaprav zelo pogumen človek, če se brez varnostnikov sprehaja naokoli ...
Ali pa dobro ve, na koga lahko laja brez posebne nevarnosti.
P.S.: zanima me, kaj bo pisal, če bo izvoljen Arsenovič in kako se bo sprehajal po Mariboru, če bo o njem take pisal ...
Kakor se razumel tukajšnje razlage o dogajanju na totem vašem koncu, Arsenovič grize samo tiste, ki ga fizično napadejo.

Strani: 1