Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 15.11.2018 15:17
[pobalin]
> [najobj]
> ker so v času komunizma za železno zaveso Maribor komandirali trije bratje Požar ali bolj natančno rečeno oče in dva strica od Bojana Požarja ...

V času kavčičevskega liberalizma torej čisti komunajzarski nepotizem. :-)

> no, in ker je oddaja potekala v živo, voditelj Pertinač za Požarja neprijetne zamolčane resnice ni mogel preprečit, ampak je nadaljevanje debate o dogajanju v mariborskem "Požarevcu" bolj ali manj spretno prekinil in jo preusmeril v aktualno dogajanje v Mariboru ...
No ja, kakšne hude napetosti ni bilo in Požar je to kar elegantno pogoltnil, saj se pubeci dobro poznajo in dobro mislijo. Meni je bolj zanimiv tisti del, ko na vprašanje, zakaj ne kandidira za župana Maribora, Požar pravi, da je navajen na novinarsko svobodo in da ga je že ena kampanja dovolj utrudila. Toliko o njegovi politični resnosti in kondiciji. :-)
... ja, ampak rahlo dvomim, da bi Požar prekinil pogovor in se pohvalil s svojim stricem, ki je odšel - kdor resnicoljubnemu Bojanu verjame na besedo - skupaj z liberalnim komunistom Stanetom Kavčičem, če bi prej vedel, da ga bo žlehtni Božo tako namočil s Požarevcem ...

P.S.: ker so me zanimale bolj pametne stvari, za nenavadno "pobratenje" Maribora s Požarevcem nisem vedel, spomnim pa se, da je bil en od bratov Požar prfoks na faksu, drugi pa sodnik in tako pomembne funkcije v času Popita glih niso bile rezervirane za oporečnike, tako da ima pokončni borec za zamolčano resnico in stari antikomunist Bojan kar prav, da o življenju mladega Bojana in njegovih domačih v času komunizma za železno zaveso modro molči ... aja, če mene kaj vprašaš, so Požarja bolj "utrudili" rezultati kot pa sama kampanja ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2742631

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
tako pomembne funkcije v času Popita glih niso bile rezervirane za oporečnike, tako da ima pokončni borec za zamolčano resnico in stari antikomunist Bojan kar prav, da o življenju mladega Bojana in njegovih domačih v času komunizma za železno zaveso modro molči
Eh, ne bodi tako zadrt. Jabolko mogoče ne pade daleč od drevesa, a Moja Dežela je izrazito reliefna, zato se veliko slovenskih jabolk lahko odkotali kar daleč stran. Poglej, kako oporečen je bil Bojan po lastnih besedah, ko je skupaj z Janšo tamlado in potem s Slivnikom še tastaro partijo od znotraj rinil v kopel demokracije, v kateri se je potem raztopila kot Kašogdžijevo truplo v kislini.
»Po diplomi sem se zaposlil na republiški konferenci ZSMS (mladinske organizacije op. p.), saj sem bil podpredsednik, član predsedstva pa je bil Janez Janša. Pozneje sem se zaposlil na CK ZKS (centralni komite partije – op. p.) kot svetovalec za mednarodne odnose, takrat je bil član CK Danilo Slivnik. Tam sem deloval kot strokovni sodelavec, nikoli pa nisem bil funkcionar. Zatem sem bil glavni in odgovorni urednik revije Evropa, od takrat dalje se ukvarjam z novinarstvom.«
reporter.si/clanek/s...omo-626342
Trije sveti pohodniki skozi inštitucije... skozi rdeče trnje za narodov blagor do zvezd. :-)
... aja, če mene kaj vprašaš, so Požarja bolj "utrudili" rezultati kot pa sama kampanja ...
Neverjetno! Strinjam se s tabo. :-)

Strani: 1