Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 14.11.2018 09:46
[bobek13]
oukej...

stari, spij en deci, lepo v miri, potem si pa v miru preberi naslednje:

umetnost politike ni v tem, da planiras vse iz nule leta vnaprej, ampak, da izkoristis vsako priloznost, tudi najmanjso, ki se pokaze, v svojo korist...

in ja, rusenje je bilo organizirano...

;-p

lpA
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, jaz takrat nisem hodil na Trg svobode protestirat proti Kangler-Šešokovem ropanju z radarji, ker sem enako kot tisoči Mariborčanov in pol Ptuja popizdil, ampak me je tja z nevidno roko vodil Kučan, ker on s svojimi strici iz ozadja vsako izkoristi priložnost v svojo korist ... khmm, le da tega jaz takrat nisem in še danes ne razumem, če pa bom spil - en deci je meni premalo - vsaj liter ali dva, pa bom razumel ... eh, jebiga ...

P.S.: če bi moj zgoraj naliman post prebral, bi mogoče opazil, da sem onemu žabaru takrat napisal "nakar so se v vaši jebeni megli žabariji spomnili, da bi lahko še oni pristavili svoj piskrček in se malo šlepali na vsesplošno mariborsko bedo, ki so jo v veliki meri glih oni povzročili ali pa ji vsaj zelo pomagali" in če se prav spomnim, so malo kasneje - ko je Franca že odstopil - strici iz ozadja tudi v Mariboru organizirali spontani protest ljudskih množic proti Janšatu in se je na trgu Leona Štuklja spontano zbralo kakšnih 100 (sto) ljudi ... aja, ker je prepričane brezveze prepričevat o čem drugem, sem sicer malo razmišljal, če naj sploh še kaj napišem, ampak sem preveč žleht, da se ne bi še malo pohecal s tabo, sploh ker se tokrat niti nisi pogovarjal z mano, ampak sam s sabo ...