Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako je izpuhtelo premoženje družine Janković

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Glavni forum] Tema: Kako je izpuhtelo premoženje družine Janković
[#2742266] 13.11.18 15:36 · odgovor na: (#2742257)
Odgovori   +    2
[rename]
Nisem gledal, ampak sem pa zasledil par komentarjev, da je Logar v bistvu deklasiral Jankovića, ki ni povedal nič razen že slišanih puhlic o najlepšem mestu, 2000 projektih itd.
Da ne bom spet zataval v gozd besed, ti priporočam tozadevni komentar Luka Lisjaka Gabrijelčiča v Delu. Ni sicer preciziral, o katerem soočenju piše, ampak to je verjetno (samo)cenzura avtorja Dela, ki ne sme omeniti projekta Dnevnika. :-)
Glede na dejstva, ZJ ne bi smel dobiti več kot 10 glasov (od svoje familije, pa še Mije bi človek pričakoval, da bo proti).
Vidiš, ker ne poznaš vseh dejstev ali pa tiščiš glavo v pesek. Jankovič je 2014 dobil samo cca šestino vseh možnih glasov. Ko pogledaš, koga vse futra in mazili MOL, kdo vse ima interes za status quo, kdo se bolj ali manj upravičeno boji padca Zokijevega režima... šele takrat lahko zaslutiš gmoto Zokijevih botrov in botric in vidiš, da v Ljubljani pač ne more prevladati logika iz nekih hribov, kjer je še 4x4 komaj dovolj. Logar nagovarja manjšino in na način, kot bi govoril z margino (basket of deplorables). Janković pa, kakršenkoli pač je, nagovarja (samo)zadovoljno večino.
Zato sem izumil izraz razmožganjeni.
In jaz sem ga z veseljem uporabil tam in tako, kot se mi je zdelo smiselno. :-P
Kaj ti koristi izraženo nezadovoljstvo, če pa dobi še en mandat?!
Ti nikdar ne zakolneš, da bi sprostil slabo voljo in napetost? Nikdar ne pošimfaš nič, če tega ne moreš spremeniti? Si bolj za to, da se volivci potuhnejo doma in rezultat sprejmejo v duhu "što se mora nije teško"?
Dajte si že enkrat dopovedat, da neveljavne glasovnice (ali bojkot volitev) pomeni posredno oddan glas zmagovalcu.
A res ne dojamete, da je to tako???!!!
A res ne moreš dojeti, da tvojega angela mnogo/večina ljudi pač ne vidi s krili ipd? Ne moreš dojeti, da je cel kup ljudi, ki nočejo spremembe, če je ta nesimpatična ali celo lahko na slabše?
> Demokratične volitve so orožje, vzemimo ga v roke. :-P

Neveljavna glasovnica je - naboj brez krogle :-P
Brez krogle je, ampak poči vseeno. Če jih je veliko, zelo močno poči. Za miroljubne deželane, ki se ne bi radi obstreljevali s pravimi metki, je to že kar veliko.