Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako je izpuhtelo premoženje družine Janković

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Glavni forum] Tema: Kako je izpuhtelo premoženje družine Janković
[#2742251] 13.11.18 14:56 · odgovor na: (#2742241)
Odgovori   +    5
[rename]
Plus sem ti dal za prvi del tvojega komentarja.
Gledal sem tisto debato v Lutkovnem gledališču in ti povem, da me je Logar zelo razočaral, ker menim, da bi mestni svetnik moral iz rokava stresti vsaj deset nadvse zoprnih vprašanj oz. pripomb na delo župana in MOL in bi ob tem izpadel kredibilen, natančen, vesten, razmišljujoč in konstruktiven. Logar je bil pravo nasprotje tega, vse skupaj pa samo nadaljevanje patetičnega "zasliševanja" v DZ.
In me žalosti, da boš glasoval za Jankovića...navkljub uvodnim odstavkom.
Samo razmožganjeni na podlagi napovedi/prepričanja, da bo nekdo zmagal, sklepajo, da tisti, ki izrazi tako prepričanje/napoved, spada v tabor sovražnika. Obstajajo tudi možnost glasovanja za koga tretjega in oddaja neveljevne glasovnice. Zlasti zadnja možnost mi je zelo ljuba, ker se mi zdi, da z njo najbolj jasno manifestiram svoje nezadovoljstvo nad ponudbo, obenem pa pripravljenost, da hodim volit, ker se mi to zdi zelo dragoceno, če že ni silno učinkovito. Svobodne volitve so prava družinska srebrnina. :-P

Da bom še bolj jasen in neposreden: želim si, da bi od cca 64% volivcev, ki so bojkotirali ljubljanske volitve 2014, tokrat večina prišla oddat neveljavno glasovnico.
volitve.gov.si/lv201...ljana.html

Tako bi imeli nezadovoljneži absolutno večino, kar bi morali Jankoviću vreči v obraz ob absolutno vsaki priložnosti in še kdaj vmes. Ker abstinente lahko spin doktorji sukajo tako ali drugače, oddane neveljavne glasovnice so pa neizpodbiten izraz nezadovoljstva volivcev z Jankovićem in nezaupanja v vse ostale (psevdo)kandidate.

Demokratične volitve so orožje, vzemimo ga v roke. :-P