Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[najobj]
> [macon]
> > [robi2107]
> > > [macon]
> > > Aja, preplačali smo sanacijo bank, ker je princ teme razlagal oslarije v tujini? Meni se pa zdi, da se je država zadolžila za sanacijo bank, ker so levičarji legalno pokradli pet milijard skozi nazavarovane kredite.
> > >
> > > Kako pa kaj sodno procesiranje milijardne lopovščine, ker so kriminal vsi potrdili, kriminalcev pa ni nikjer? Nič, ane, kako sem le začuden.
> > >
> > > Bravo, levičarji, ne zavzemajte več moralne pozicije glede ničesar, ker ste se povsem razkrili.

> > Meni se cerkveni zvonovi, ki so kar lepo navrtali bančno luknjo, ne zdijo ravno domena levičarjev. Razen, če po novem tudi RKC obvladujejo levičarji.

> Pred časom sem bral, da je bilo vse v navezi z F21 lopovom, ki je ostal čist in neomadeževan, pobasal je pa dobičke. Prav tako kot Škrabec v navezi z Lovšinom glede Čehova v Rusiji, kjer je bil procesiran samo Lovšin.

... čuj, kolikor je meni znano, je Škrabec odgovorna oseba v Riko, Lovšin pa je bil odgovorna oseba v Intereuropi in lopovščino v Čehovu ni podpisal Škrabec ampak Lovšin, tako da niti najmanj ni važno, kaj si ti prebral v Demokraciji, Reporterju, Nova24TV in drugih cajtngih v službi resnice o navezi (= odpiranju vrat ruskih poslovnežev) Škrabca in Lovšina ...

P.S.: ker na totem forumu to počneš vedno znova, je tvoje - BTW, s čem Škrabec s posli v Rusiji škoduje slovenskm davkoplačevalcem ? - opravičevanje desnih lopovščin z levimi več kot smešno, še bolj pa je smešna tvoja sicer implicitna trditev, da Škrabcu za slovenske davkoplačevalce škodljive (WTF?) posle v Rusiji rihta Kučan ...
Čuj, o tem sem bral pred časom. Klasična gradbena zadeva: preplačani gradbeni stroški v škodo firme, da gre razlika v žep parim lopovom okoli direktorja.

Desnih lopovščin v primerjavi z levimi sploh ni, čeprav verjamem, da te je Patria proces globoko presunil, vendar v čisto drugem smislu kot mene.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2740636

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 04.11.2018 18:46
[macon]
> [najobj]
> > [macon]
> > > [robi2107]
> > > > [macon]
> > > > Aja, preplačali smo sanacijo bank, ker je princ teme razlagal oslarije v tujini? Meni se pa zdi, da se je država zadolžila za sanacijo bank, ker so levičarji legalno pokradli pet milijard skozi nazavarovane kredite.
> > > >
> > > > Kako pa kaj sodno procesiranje milijardne lopovščine, ker so kriminal vsi potrdili, kriminalcev pa ni nikjer? Nič, ane, kako sem le začuden.
> > > >
> > > > Bravo, levičarji, ne zavzemajte več moralne pozicije glede ničesar, ker ste se povsem razkrili.
> > > Meni se cerkveni zvonovi, ki so kar lepo navrtali bančno luknjo, ne zdijo ravno domena levičarjev. Razen, če po novem tudi RKC obvladujejo levičarji.
>
> > Pred časom sem bral, da je bilo vse v navezi z F21 lopovom, ki je ostal čist in neomadeževan, pobasal je pa dobičke. Prav tako kot Škrabec v navezi z Lovšinom glede Čehova v Rusiji, kjer je bil procesiran samo Lovšin.
> ... čuj, kolikor je meni znano, je Škrabec odgovorna oseba v Riko, Lovšin pa je bil odgovorna oseba v Intereuropi in lopovščino v Čehovu ni podpisal Škrabec ampak Lovšin, tako da niti najmanj ni važno, kaj si ti prebral v Demokraciji, Reporterju, Nova24TV in drugih cajtngih v službi resnice o navezi (= odpiranju vrat ruskih poslovnežev) Škrabca in Lovšina ...
>
> P.S.: ker na totem forumu to počneš vedno znova, je tvoje - BTW, s čem Škrabec s posli v Rusiji škoduje slovenskm davkoplačevalcem ? - opravičevanje desnih lopovščin z levimi več kot smešno, še bolj pa je smešna tvoja sicer implicitna trditev, da Škrabcu za slovenske davkoplačevalce škodljive (WTF?) posle v Rusiji rihta Kučan ...
Čuj, o tem sem bral pred časom. Klasična gradbena zadeva: preplačani gradbeni stroški v škodo firme, da gre razlika v žep parim lopovom okoli direktorja.

Desnih lopovščin v primerjavi z levimi sploh ni, čeprav verjamem, da te je Patria proces globoko presunil, vendar v čisto drugem smislu kot mene.
... evo, verjetno boš začuden, ker se strinjam s tabo, da je desnih lopovščin v primerjavi z levimi zanemarljivo malo, kar si verjetno mislil s tistim "sploh ni", ampak to ni zato, ker desni ne bi bili enako pohlepni lopovi, temveč za svoje kraje preprosto niso imeli dovolj časa ...

P.S.: ker jo že omenjaš, lopovščine s Patrio seveda ni bilo mogoče dokazati, ker se je po besedah Jorme Wiitakorpija denar namenjen "lokalnim poslovnim običajem" na dolgi poti s Finske nekje na meji med Avstrijo - tja je po sodbah avstrijskih sodišč dokazano prišel - in Slovenijo ob neznanem času, na neznanem kraju in na neznan način preprosto izgubil ... no, pozabil pa si povedat, s čem je Škrabec s posli v Rusiji oškodoval slovenske davkoplačevalce, da bi ga bilo treba procesirat enako kot Lovšina ...

Strani: 1