Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reveži s 150 tisoč evri premoženja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Reveži s 150 tisoč evri premoženja
[#2740493] 02.11.18 18:58 · odgovor na: (#2740489)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-204390 02.11.2018 18:58
[rename]
Bullshit!
Kaj pa je prava cena? Najbrz veckratnik tistega, kar ti prizna trg.....in potem imas izgovor, zakaj ne prodas.
Kar prodajte in pejte v najem, vam kdo brani?
Pajade še en ceglarski vernik ?
www.youtube.com/watc...qQ6ntrUEQI

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2740493

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Reveži s 150 tisoč evri premoženja
[#2740510] 02.11.18 20:12 · odgovor na: anon-204390 (#2740493)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [rename]
> Bullshit!
> Kaj pa je prava cena? Najbrz veckratnik tistega, kar ti prizna trg.....in potem imas izgovor, zakaj ne prodas.
> Kar prodajte in pejte v najem, vam kdo brani?
Pajade še en ceglarski vernik ?
Zadevo moraš RAZUMETI! In to z vseh zornih kotov! :)

Eni se lahko odpovedo ceglom, drugi pa težko. Vse situacije niso enake, pravzaprav je vsaka zgodba samosvoja in edinstvena, tako kakor je edinstven vsak človek...

Marsikaj sem slišal na tole temo. In že pred 20. leti sem razmišljal o njej. In lahko mi verjameš, da čez 20 let ne bo nič drugače! Še vedno bo polno nekih čustvenih izbruhov in navezanosti, tudi na (svoje) cegle. Starejši ljudje so pač drugačni. Še posebo ta stara generacija. Saj jih lahko tudi umakneš v kakšno varovano stanovanje ali dom upokojencev, vendar zelo težko sprejemajo spremembe. Večina jih je tako nezadovoljnih in to stori šele po nuji razmer. So pa tudi drugačni primeri.

Rad bi povedal oz. izpostavil neko drugo zgodbo. Od mojega kolega. Je, naj bi bila resnična. Morda nisem kaj dobro razumel, vendar to ne spremeni zadeve.

Gre takole: Njegova hčerka, stara nekaj čez dvajset let, živi s fantom v stanovanju v podnajemu. Delala je pri neki podjetnici. In potem se zgodi, da plače ni na plačilni dan. In ona gre do podjetnice in ji razloži zadevo!! Če ji je tako obljubila, potem naj tako bo, ker tudi ona mora plačati svoje obveznosti po roku, tako, kakor se dogovori in ne more nategovati svojih dolžnikov...:) In se s podjetnico zmenita, da bo tako! Potem pride naslednji mesec, in glej, plače na plačilni dan spet ni!! :) Punci se utrga, da odpoved pobere stvari in gre. S trebuhom za kruhom, kakor se rado reče. Samozavestno, odločno... in dobi novo priložnost in službo. Sicer to ni prava služba, pa vseeno! Hodi k starejši gospe, ki ima hišo, živi sama v njej, pomaga ji pri raznih opravilih, jo spremlja k zdravnikom, igra z njo človek ne jezise in vse te podobne finte.... dobi cca 8€/h, kar unese na mesec cca jurja€! Saj gospa ima dva sinova, ki pa naj bi žilela drugje in jim kao snahe nebi dovolile, da se ukvarjata in posvečata tudi svoji materi....

Kaj pa pravite na ta primer!? Tudi glede-čez nepričninske davke in ostale dajatve in pokojnine.

Strani: 1