Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reveži s 150 tisoč evri premoženja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: Reveži s 150 tisoč evri premoženja
[#2740244] 01.11.18 13:09 · odgovor na: (#2740239)
Odgovori   +    5
[rename]
Nikoli nisem rekel, da bo Slovenije konec zaradi komunistov ‘per se’, ampak zaradi politik, ki jih vodijo.
In to velja predvsem za zakrivanje oci pred islamsko invazijo (ocitno je Cerar podpisal marakesko deklaracijo).
Seveda pa bodo svoje prinesla tudi davcne spremembe, ki so napovedane v koalicijski pogodbi.

Kar se pa ocitka tice, da raje zivim v Sloveniji - ja, za bozjo voljo, a je s tem kaj narobe?
Ti si sel ven, jaz sem prisel nazaj.... vsak naj se svobodno odloca, a ni tako?

In - ja, ljudi posiljate v hiralnice, ko racunate za koliko mesecev si lahko placa oskrbnino v domu za ostarele, ce proda stanovanje za xK eurov....torej jih podite iz njihovih domov.
Seveda rename, svoboda za vse. Razen seveda za one prasice, ki so se solali in so pripravljeni trdo delati za dobra dva jurja bruto na mesec... njihova svoboda ni 50 - 150 evrov davka na mesec... Njim se svobodo v sloveniji kasira jurja davka na mesec :-) Prav jim je, ane, kaj pa se ne znajdejo :-)

No... saj bo prisla palica. Pol bo pa svoboda. Taka rdeca, ce ne glih mohamedova (jaz mislim da muslimani niso tako nori, da bi v slovenijo rinili penzionerje vzdrzevat).