Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek NLB v proračun vbrizgnila 270,6 milijona evrov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
[Glavni forum] Tema: NLB v proračun vbrizgnila 270,6 milijona evrov
[#2737861] 15.10.18 09:38 · odgovor na: Gustl (#2737856)
Odgovori   +    1
Veliki večini, vključno z mano, skrajno nezanimiv članek "Korak za korakom: kako lahko normiranci sami oddate davčni obračun" ( podjetnik.finance.si...ni-obracun ) postane dobra vsebina, celo najboljša. Najboljša vsebina za 10% od 5% obiskovalcev.

Potem sešteješ količno te vsebine, ki je nezanimiva za 99% publike, in prideš do tega, da je velik del vsebine "slabe". Skoraj nikogar ne zanima "GDPR za društva", "kako se udeležiti dražb", "to so subvencije za občine","kako napotiti delavca v tujino". Razen tistih, ki jih zanima in to so tudi tisti, ki so pripravljeni plačati z denarjem, ne le s pozornostjo (ki je ne zmoremo dobro monetizirat).
Ampak to je le del resnice. Še vedno imate ogromno vsebine, ki je izjemno prežeta z ideologijo. Sklepam, da ste preračunali, da se vam to splača. Vsaj meni osebno pa je to velik minus.

Pohvalit pa moram serijo člankov o gradnji hiše, to se mi zdi super ideja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2737861

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[shevchenko]
> Veliki večini, vključno z mano, skrajno nezanimiv članek "Korak za korakom: kako lahko normiranci sami oddate davčni obračun" ( podjetnik.finance.si...ni-obracun ) postane dobra vsebina, celo najboljša. Najboljša vsebina za 10% od 5% obiskovalcev.
>
> Potem sešteješ količno te vsebine, ki je nezanimiva za 99% publike, in prideš do tega, da je velik del vsebine "slabe". Skoraj nikogar ne zanima "GDPR za društva", "kako se udeležiti dražb", "to so subvencije za občine","kako napotiti delavca v tujino". Razen tistih, ki jih zanima in to so tudi tisti, ki so pripravljeni plačati z denarjem, ne le s pozornostjo (ki je ne zmoremo dobro monetizirat).
Dragi Gustl, ločiti moraš dve zadevi! ENO so STROKOVNE Zadeve, ki jih omenjaš. Te bi moral obravnavati, urejati in voditi čisto ločeno!

DRUGO pa je (vaša) (časopisna) POLITIKA! Tukaj pa privabljate (tudi k udejstvovanju) čisto druge Muhe!

*In ti dve zadevi ni dobro mešati! :)
Ampak to je le del resnice. Še vedno imate ogromno vsebine, ki je izjemno prežeta z ideologijo. Sklepam, da ste preračunali, da se vam to splača. Vsaj meni osebno pa je to velik minus.

Pohvalit pa moram serijo člankov o gradnji hiše, to se mi zdi super ideja.
NO, ti si pa še IDEOLOGIJO zraven privlekel! :)

Kaj pa, če NE gre za Ideologijo!? Kaj pa, če gre za neznanje, nesposobnost, ... ali morda še kaj hujšega!?

Na vse grlo se (vedno) dreti: VSE PRODAT! pač ni nekaj posebnega.

Je pa sila enostavno. :)

Strani: 1