Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
Zadnja sprememba: MrRooky 21.09.2018 16:48
[deblo]
Mesec je povsem v redu mož in poslanec. Mesec ni izmišljena oseba ali figura, ampak je rezultat demokratičnih volitev in zmaga naprednejših družbenih tokov in kadrovskih struktur v sicer precej zavoženi Sloveniji. Vedeti moramo, da podjetniki predvsem delajo za svojo korist in ne za državo ali množice.Zato je za vizijo levice skrajni čas, da ne bo prepozno.
Domov si ga odpelji in ti bo on tvoje družinske "viške" delil naokoli!
OK, podjetniki delamo za svojo korist... Koliko ljudi pa zaposlujemo v SLO? Kje bodo vsi ti ljudje delali, ko/če nas ne bi/bo bilo? Če ti ni OK delat pri podjetniku, si pač najdi drugo službo-če jo boš uspel? Trg dela je svoboden-vsaj za iskalce (ker za zaposlovalce kakšne hude svobode ni) Državna podjetja so res vzgled gospodarstva ;) Če nimajo skoraj monopola in poslov s samo državo so v buli in rdečih številkah. Služijo zgolj in samo paljevini ali iz njih ali preko njih. Podjetja za "naše"

Koliko ljudi zaposljuješ? Koliko delovnih mest si ustvaril? Koliko davkov (posrednih in neposrednih) si do sedaj plačal iz dejavnosti? Koliko svojega časa si vložil v razvoj svojega podjetja? Koliko svojega denarja si investiral v svoje podjetje? Delaš vsaj 10 ur dnevno?

Če si na večino zgornjih vprašanj odgovoril z nič si idealen za člana "lunatikov" in njihov tipičen volilec, "bukavo" "deblo", ki bi rad zajedalsko živel na račun drugih. Še to malo kar uspeš zaslužit pa si zapravil, ker si brez idej in JAJC za podjetnika. Tipično levosučno bitje, ki bi se šlepalo na račun drugih! Jaz ne znam in ne morem, zato drugi NE SMEJO!

Venezuela, ljubezen moja! Moj idol Če & Marx, moj najljubši predmet: Samoupravljanje s temelji marksizma

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2734829

Strani: 1

anon-234516 sporočil: 1.943
[MrRooky]
> [deblo]
>
OK, podjetniki delamo za svojo korist...
Podjetniki držijo vse te lenuhe v Levici pri življenju, vso krivosodje, vse socialne podpirance,....vso to gnilobo, zato je na njih da odrežejo to gnojno bulo, ki zavira razvoj države kot celote.

Strani: 1