Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[MarijanMacek]
> [FIN-311684]

>....Spomnimo se TEŠ 6, kje je izginilo nekaj 100 milijonov državnega denarja...

V TEŠ VI ni izginil niti € državnega denarja. Država je dala samo garancijo za kredite in do sedaj ni še plačala centa. Malo več preciznosti bi pa od gospodarstvenika (čeprav neperspektivnega) le pričakoval!
Čigav denar pa je izginil? Od državnih podjetij, ki jih bo v primeru težav morala dokapitalizirati država. Le mimogrede prvič, DZ je danes z 29 glasovi za in 20 proti sprejel zakon o poroštvu države za posojilo v višini 440 milijonov evrov za šesti blok Termoelektrarne Šoštanj (Teš 6)...je pisal 23.10.2012 Dnevnik. Mimogrede drugič, v mojem podjetju vsakodneeno dobivamo nove stranke in se pripravljamo na nove zaposlitve.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2734616

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[FIN-311684]
> [MarijanMacek]
> > [FIN-311684]
>
> >....Spomnimo se TEŠ 6, kje je izginilo nekaj 100 milijonov državnega denarja...
>
> V TEŠ VI ni izginil niti € državnega denarja. Država je dala samo garancijo za kredite in do sedaj ni še plačala centa. Malo več preciznosti bi pa od gospodarstvenika (čeprav neperspektivnega) le pričakoval!

Čigav denar pa je izginil? Od državnih podjetij, ki jih bo v primeru težav morala dokapitalizirati država. Le mimogrede prvič, DZ je danes z 29 glasovi za in 20 proti sprejel zakon o poroštvu države za posojilo v višini 440 milijonov evrov za šesti blok Termoelektrarne Šoštanj (Teš 6)...je pisal 23.10.2012 Dnevnik.
Ja, res je tako mpisal Dnevnik, sam sem lepo napisal, da je država dala poroštva. Ampak po 6 letih NI državaplačala še niti centa! o tem pa molčiš!

Mimogrede drugič, v mojem podjetju vsakodneeno dobivamo nove stranke in se pripravljamo na nove zaposlitve.
To je zelo razveseljivo, samo ne gre mi v galvo, firmo hočeš širit, investiraš pa nič, vsaj davčnih olajšav ne prijavljaš. Spominjaš me na ne tepčke izpred let, ko so šteli za olajšavo razni računi, in so se čudili, zakaj jaz, ki imam največjo plačo dobivam povračilo dohodnine, oni reveži pa morajo še običajno kaj doplačat. In je dandanes isto z vplačili v pokojninske sklade in tozadevnimi povračili dohodnine. Eni pač stalno jamrajo, naredijo pa eno pasjo figo za rešitev problemov. In ne zamerit, ti sodiš točno v to kategorijo.

Strani: 1