Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
ti resno primerjas pranje milijarde s pranjem 200 milijard i kusur. to je nekako kot da bi primerjal slovenijo on zda. zakaj bi ju prinerjal, v cemu je point?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2734533

Strani: 1

MrRooky sporočil: 351
[shevchenko]
ti resno primerjas pranje milijarde s pranjem 200 milijard i kusur. to je nekako kot da bi primerjal slovenijo on zda. zakaj bi ju prinerjal, v cemu je point?
Khm.... Zdej ne vem a ti to resno, al se mal zfrkavas? Jaz ne primerjam 200 i kusur miljardic (pa to je bil denarni tok, to ni cifra opranega denarja-ce se ne motim?) z miljardico pri nas. Jaz primerjam casovno obdobje ;).

Ce pa bi pobrskal, ce bi seveda se obstajali tisti “Lipa zvezki” z rocnimi vnosi “transakcij” iz Adria banke Frankfurt in ostalih kamerila ekspozitur takrat se LB in kasneje NLB po svetu... Bi se pa verjetno lahko tlele menila o stotakih... Ves sedemdeseta in osemdeseta so bila zanimiva leta in denarju se je tezje sledilo! Pralo, kradlo in se kaj se je pa tudi takrat in se se danes.

Verjemi, veliki denarci so se pretakali in prenasali naokoli.

In ce te rabote vstavis v casovni okvir ki sem ga jaz napisal.... Mislim da so res amaterji tile Danci ;)

Google ti nikoli ne bo povedal toliko kot zivljenske in zapite direktorske razvaline tistih casov.

Strani: 1