Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 18.09.2018 11:24
[crt]
v tem je vsekakor nekaj smesnega, ampak smeh se je zacel ze s tem, ko je ravno sofer crnega fonda postal v ljudskem glasu obvladovanih provinc spomenik pravilnosti in korektnosti.
Klub vsemu pa ne moreš zanikati dejstva, da sta bila že omenjena politika v svojem času motor evropske integracije, teli današnji pezdeti pa jo rušijo. Kakor tudi, da sta imela omenjena politika vsekakor določeno mero osebnega ponosa in integritete. Nenazadnje je Kohl pospravil kufre, ko so ga dobili pri motoviljenju. Česa takega danes žal ne boš več doživel. Prej se boš naposlušal alternativnih dejstev, ki jih bo serviral lažnjivi kljukec kot protiutež zanj obremenjujočim "fake news", ki da jih servirajo lažnjivi mediji. Ujemite tatu, vpije tat. In o tem je izvorno tekla beseda.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2734271

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[robi2107]
> [crt]
> v tem je vsekakor nekaj smesnega, ampak smeh se je zacel ze s tem, ko je ravno sofer crnega fonda postal v ljudskem glasu obvladovanih provinc spomenik pravilnosti in korektnosti.
Klub vsemu pa ne moreš zanikati dejstva, da sta bila že omenjena politika v svojem času motor evropske integracije, teli današnji pezdeti pa jo rušijo. Kakor tudi, da sta imela omenjena politika vsekakor določeno mero osebnega ponosa in integritete. Nenazadnje je Kohl pospravil kufre, ko so ga dobili pri motoviljenju. Česa takega danes žal ne boš več doživel. Prej se boš naposlušal alternativnih dejstev, ki jih bo serviral lažnjivi kljukec kot protiutež zanj obremenjujočim "fake news", ki da jih servirajo lažnjivi mediji. Ujemite tatu, vpije tat. In o tem je izvorno tekla beseda.
Tukaj gre nekako v bistvu za izgubljanje (prave) smeri. :) TO je danes VELIK (univerzalni) problem!!

POVSOD! Na vseh področjih!! To je vprašanje vizije in strategije. Samo danes je lazje mešati meglo in drek, kakor razmišljati in delovati strateško....

---------------------------------- ------------------------------

Ti si brihten poba. :)

Ali bi morda znal odgovoriti na tole težavo nerazumevanja uporabnika alek14 iz posta [#2731877]!??
[FrRoSt]
[alek14]
> [republican]
> Povsod po svetu se najdejo levosučni ljudje, ampak v nekaterih (praviloma germanskih) državah so v manjšini, v drugih pa v večini (vključno s Slovenijo). Mi lahko do zadnje vejice in pike prepišemo švicarske, ali avstrijske zakone in ustavo, pa zato še ne bomo druga Švica, ali Avstrija... ker pač nimamo švicarskih in avstrijskih volilcev.
Če prav imaš deloma prav, saj desni pobegnejo v desne države in levi ostanejo - je tudi nekaj na tem, da se ljudem lahko prepreči postali preveč levi. Če plačajo svoje davke sami (če jih ne podjetje za njih) je čisto drugačen odnos do davka. Tako, da Ustava lahko na to še kako vpliva.
Če imaš Ustavno omejitev velikosti JS, so šole in zdravstvo privat (Švica). Zelo pomembno je, da so šole privat. Državne šole so leglo Marxizma.
Jaz sem hodil v državno šolo, pa je bila daleč od Marksizma.... Tudi drugi niso imeli ravno občutka, da gre za Marsizem. :) Poleg tega tudi v drugih državah, vključno z zda, velika večina otrok hodi v državne šole. AHA! Samo tam ne učijo Maxizma. :)
(nisem mislil Marxizma dobesedno) Tudi jaz sem šel skozi državno šolo in je bilo OK. Toda sedaj je drugače. Mi je tamal pripovedoval kako zelo socilistično učitelji danes zastruplajo mladež. V ZDA je žal enako. Yale je špica Ameriškega "marxizma". [shit pa še privat je - fak]

*Vzemi si čas. Se nič ne mudi. Kakšen teden bi bil (morda) ravno prav! :) Kaj tukaj aleka14 bega!?? Kaj mu ni jasno!?? Kje se mu zadeve NE izidejo!???
crt sporočil: 27.212
[robi2107]
Klub vsemu pa ne moreš zanikati dejstva, da sta bila že omenjena politika v svojem času motor evropske integracije, teli današnji pezdeti pa jo rušijo. Kakor tudi, da sta imela omenjena politika vsekakor določeno mero osebnega ponosa in integritete. Nenazadnje je Kohl pospravil kufre, ko so ga dobili pri motoviljenju. Česa takega danes žal ne boš več doživel.
no, kohlu je bilo nekoliko pomagano pospraviti kufre. pa pospravil jih je po ohoho letih mandata, od katerih ni samo zadnjih pet minut mesetaril z denarjem.

glede evropske integracije - je tako kot pri vsakem procesu, da je nekoc mlad in udarniski, potem scasoma, kako bi se izrazil, dozorel in zacne imeti svoje zivljenje povrh, izven ali celo nasproti tistemu, kar je svojcas bila njegova vsebina. dobi svojo kasto svecenikov, svoj novi razred. danes sta eur in eu tisto, kar smo tod lokalno svojcas poznali kot bratstvo i jedinstvo nasih naroda i narodnosti.

pri tem se seveda zdi privlacno imeti nostalgijo po "starih dobrih casih" (ki jih poznamo kot dobre, ker smo si zapomnili ali sploh kadakroli poznali samo dobre plati in se to ne nujno, da sploh resnicne) - povrhu hrepenenje, da naj ze vendar Nekdo Nekaj naredi oziroma da naj pride spet Pravi Kerlc.

meni je vedno bila nekoliko smesna ta mesanica hkrati pritozevanja, da ni dovolj demokracije, in kolcanja po mocni figuri odlocnega vodje.

pa ko se ozrem po zgodovini, nisem ravno velik fen navijanja za pravega kerlca in da naj vendar nekdo nekaj naredi. ker to zelo hitro preide v "pazite, kaj si zelite, ker se lahko zgodi, da to dobite".

Strani: 1