Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Šiško v sodnem pridržanju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Šiško v sodnem pridržanju
[#2733367] 12.09.18 09:41 · odgovor na: anon-61428 (#2733284)
Odgovori   +    1
[Inside]
> > Daj si poglej intervju youtu.be/zLqa7AaBQ9o
> > Pol pa povej koga je Sisko ogrozal? Enako se jaz lahko bojim ljudi ki se zbirajo v drazgosah ali ANTIFA ali nekega drugega zbora. Iz vseh teh lahko nastane nekaj kar bo ogrozalo ljudi v drzavi.
> ... OK, če se spomnim na Šiškotov odnos www.24ur.com/sport/n...-keka.html do domačih "izdajalcev" in na pregovorno prijaznost Viol do tujih navijačev, je Šiško pozabil povedat, pred kom bo on mene Štajerca branil z orožjem, če migrantov ne bo streljal ... no, ampak ker je Grimsa in Janšata poslal k psihiatru po strokovno pomoč, mu oprostim ... alzo, je suis Šiško ...
>
> P.S.: upam, da ti ne rabim razlagat, zakaj sem se na Viole spomnil ...
Ves kako je bil takrat mlad in nor viola. Clovek odraste rata bolj izkusen umirjen. Pa branil te bo pred mogocimi teroristi, posiljevalci in pred tem ce bo hotela vlada spet spustiti stotisoce ljudi cez drzavo. Seveda jih je poslala zdravniku saj sta ga postavila kot da je on kucanova lutka ipd, kar on noce bit. S tem se strinjam z njim ne vem kaj jima je. Se pravi sam ne mores nic naredit takoj te popredalčkajo.
... OK, ker nekateri nikoli ne odrastejo, mladega in norega Šiškota ne bom ocenjeval, vsekakor pa normalno bitje leta 2004 pri svojih 35 letih postane dovolj zrel in pameten, da s 40 huligani ne vdira na sejo upravnega odbora NK Maribor in grozi njegovim članom, trenerju in igralcem ... khmm, pa zdaj sploh ne omenjam množico pretepov s telesnimi poškodbami tudi nedolžnih mimoidočih, ki so jih pod njegovim vodstvom dokaj redno povzročale Viole ... aja, naša policija ziher ni idealna, vsekakor pa ji bolj zaupam kot Šiškotovi "vojski", tudi če bi bila legalna, kot jo je očitno v strahu za svojo rit razglasil preiskovalni sodnik v Mariboru ...