Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Šiško v sodnem pridržanju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-329690 sporočil: 305
[Glavni forum] Tema: Šiško v sodnem pridržanju
[#2733278] 11.09.18 15:32 · odgovor na: najobj (#2733197)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-329690 11.09.2018 15:33
[najobj]
... eh, kdo pa pravi, da jaz menim, da bo Šisko resnično s silo spreminjal ustavni red RS ? ... no, vsekakor pa vem, da če bi jaz policajem grozil, kot jim je pred TV kamerami grozil Šiško, bi policaji že v okviru aktualnega ustavnega reda Slovenije brez medijskega pompa na meni uporabili nekaj osnovnih "strokovnih" prijemov, da bi me minila volja do spremembe pravnega reda naše krajevne skupnosti, kaj šele Slovenije ali celega sveta ... no, ampak jaz nisem Šiško, jebiga ...
Ja vsekakor grožnje policajem niso na mestu, moram pa priznati, da le teh pri Šiškotu nisem zasledil.

Kolikor sem pa opazil v vsej tej provokaciji, se je le izkazalo, da je mnogo takih med nami Slovenci, ki bi zapirali in/ali tepli in/ali želeli batine drugim, mimo dokazov, in jaz sigurno nisem med njimi. Ker se jih ali kobajagi bojijo zaradi fotografij, ali jim pač niso preveč pri srcu.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2733278

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Šiško v sodnem pridržanju
[#2733364] 12.09.18 09:31 · odgovor na: anon-329690 (#2733278)
Odgovori   +    1
[sajmonelavesela]
> [najobj]
> ... eh, kdo pa pravi, da jaz menim, da bo Šisko resnično s silo spreminjal ustavni red RS ? ... no, vsekakor pa vem, da če bi jaz policajem grozil, kot jim je pred TV kamerami grozil Šiško, bi policaji že v okviru aktualnega ustavnega reda Slovenije brez medijskega pompa na meni uporabili nekaj osnovnih "strokovnih" prijemov, da bi me minila volja do spremembe pravnega reda naše krajevne skupnosti, kaj šele Slovenije ali celega sveta ... no, ampak jaz nisem Šiško, jebiga ...
Ja vsekakor grožnje policajem niso na mestu, moram pa priznati, da le teh pri Šiškotu nisem zasledil.

Kolikor sem pa opazil v vsej tej provokaciji, se je le izkazalo, da je mnogo takih med nami Slovenci, ki bi zapirali in/ali tepli in/ali želeli batine drugim, mimo dokazov, in jaz sigurno nisem med njimi. Ker se jih ali kobajagi bojijo zaradi fotografij, ali jim pač niso preveč pri srcu.
... čuj, jaz ne bi nikogar zapiral in/ali tepel in/ali želeli batine drugim mimo dokazov, vsekakor pa na Šiškota očitno gledam drugače kot ti, ker pač že dolga leta hodim na fuzbal in dobro vem, česa so sposobne Viole in njihov vodja ni mogel biti nekdo, ki bi mu bilo nasilje daleč in spoštovanje zakonov blizu ...

P.S.: zvočnega zapisa njegove grožnje policiji nimam, se pa dobro spomnim www.delo.si/novice/s...88505.html njegovih besed, če zdaj pozabim, da je Šiškotu neustavno čisto vse, kar ni po njegovem okusu ...

Strani: 1