Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[0513ANITO]
Moj svak je šel tja v službo (jez nebi šel na njegovem mestu).
Kaj vem, službe ne rastejo na drevesih. Če svak tam veliko bolje zasluži kot prej, če verjame v zgodbo in se dobro počuti, če ne boji novega iskanja službe čez leto, dve tri... naj pridno dela in uživa. Mogoče bo pa pomagal k uresničenju teh zaenkrat precej majavih obljub. Privoščim jim razvojni in poslovni uspeh, ker bomo vsi nekaj imeli od tega.
Zadnjič se je pripeljal k nam z električno rikšo...smo se mal vozil okoli.
A to trikolesno, ki je na fotografiji v članku? Kako pa izgleda v živo? Ker tale na sliki je precej komična zadeva.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2732782

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.825
[pobalin]
> [0513ANITO]
> Moj svak je šel tja v službo (jez nebi šel na njegovem mestu).

Kaj vem, službe ne rastejo na drevesih. Če svak tam veliko bolje zasluži kot prej, če verjame v zgodbo in se dobro počuti, če ne boji novega iskanja službe čez leto, dve tri... naj pridno dela in uživa. Mogoče bo pa pomagal k uresničenju teh zaenkrat precej majavih obljub. Privoščim jim razvojni in poslovni uspeh, ker bomo vsi nekaj imeli od tega.

> Zadnjič se je pripeljal k nam z električno rikšo...smo se mal vozil okoli.

A to trikolesno, ki je na fotografiji v članku? Kako pa izgleda v živo? Ker tale na sliki je precej komična zadeva.
Glede na to da vem, kje je prej delal...Jaz nebi menjal. (ampak to je moje mnenje)

Ne rikša pa ni taka kot na sliki...
Spredaj je voznik...zadaj so 3 sedeži. Streha je potegnjena od začetka do konca, nima pa vrat..skratka rikša.
Upravlja se z belanco (kot motor).

Strani: 1