Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj sta napovedala Bratuškova in Leben

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[Glavni forum] Tema: Kaj sta napovedala Bratuškova in Leben
[#2732632] 07.09.18 08:45 · odgovor na: anon-178149 (#2732624)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-317028 07.09.2018 08:50
[MarijanMacek]
> [FIN-311684]
> > [MarijanMacek]
> > > [FIN-311684]
> > > Leben vsaj pozna delo, netalentirana Bratuškova pa bo delala nekaj kar ne pozna in o čemer nič ne ve.
> >
> > In kakšne kvalifikacije imaš ti o infrastrukturi, da si upaš soditi zagovor bodoče ministrice, bivše predsednice vlade...
>
> Poslušal in gledal sem njeno nepozabno predstavitev v Evropskem parlamentu. Toliko neznanja, neinteligence in splošne nerazgledanosti se težko najde na na enem mestu. Muza znanja jo ni oplazila...

O predstavitvi v evropskem parlamentu te nisem čisto nič vpraša. Ogovori na konkretno vprašanje, kakšne kvalifikacije imaš ti o infrastrukturi, da si upaš soditi zagovor bodoče ministrice..., ali pa ne odgovori. Takšna je pač normalna kultura.
Moje kvalifikacije za govorjenje o infrastrukturi so prav tako dobre ali slabe kot Bratuvškine z razliko, da si jaz ne bi upal voditi resorja infrastrukture, tudi ona ga ne bi smela.
Kakšna je razlika med privat dohtarjem s koncesijo (plačan iz državnega žaklja) in dohtarjem v JS?

Razlika je velika. Zdravniki zaposleni pri zasebnikih niso dvoživke in ne ustvarjajo čakalnih vrst. Na delovnem mestu afne ne guncajo in ne počivajo kot kuštrini v javnih bolnišnicah, da bi popoldan spočiti delali pri zasebnikih.

ps.
Zanimiva predstavitev Portugalske, nekatere rešitve bi lahko bile zanimive tudi za nas: :www.infond.si/portug...rnice-0318