Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Levičarji, kdo vam daje pravico do tujega?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: Levičarji, kdo vam daje pravico do tujega?
[#2732341] 05.09.18 20:17 · odgovor na: najobj (#2732324)
Odgovori   +    7
[najobj]

... OK, zakaj pa potem takšen cirkus okoli Akrapoviča in Boscarola, če pa smo v resnici mi črnci pravi problem ? ... khmm, ker kolikor spremljam slovenske medije, gospodarstveniki samo za sebe cirkus delajo, za prave žrtve pa se jim (= gospodarstvenikom in medijem) sladko jebe
najobjadikovano srcece liverpoolovo, letos je tvoje leto!

Delno imas prav v svoji dikciji, ampak fuck, ta delez je majhen u sto mater. Zakaj so akrapovici ipd vzdignili ta joke od prahu zdaj, ko se jim bo malo dodatno polupilo presezke? ker so NJIHOVI presezki. Zakaj so Apachi ropotali ko jih je drzava obvestila da sloveniji dolgujejo davke? Ker je nekdo hotel NJIHOV denar (okej, ce smo bolj iskreni, zato ker uboge pare tisto svojo avstrijsko mezdo res potrosijo za najnujnejse in dejansko niso vedeli od kod bojo vzeli).

Meni se zdi vprasanje, zakaj NEKDO DRUG ne protestira namesto nosilcev dilda v riti, za scepec absurdno (v kolikor se nekdo zeli pretvarjati da smo "demos" - ljudstvo z neko mocjo). JAZ PROTESTIRAM, eto na forumih takih in ovakih in v vsaki sank razpravi ze nekih 10 let, pa me nihce ne jebe. Folk je s 50% harac dildom v riti ocitno ful zadovoljen. Vcasih je tukaj protestiral in onaniral shaman, ki je pac protestiral proti vsemu kar obstaja in je rdece, pa magari je liverpool ali heineken.

Vprasanje, ki si ga morava midva zastaviti in poskusiti nanj odgovoriti, dragi moj najobj, je, zakaj DELAVCI SAMI ne protestirajo. Zakaj ne "ponorijo"? Zakaj ne dajo dilda z riti ven?

teh 20 Boscarolov se lahko zdaj malo stavi na trepalnice, in karavana bo sla dalje kot je sla se zmeraj. Ampak drugovi radnici, ce bi se 500.000 slovencev s placo nad jebenim minimalcem in potnimi stroski lepega ponedeljka sprehodilo od tromostovja do parlamenta, tega niti zemljaric niti golobic, niti Frank Dupont in Mavko ne bi mogli ignorirati. Pa nic.

Sele ko se posteno razbesniva nad tem vprasanjem, lahko nasloviva on tvoj miniskulni delcek etatisticnega misljenja, ces zakaj brutalni harac nad delovnimi ljudmi "ne dobi pozornosti" - a cutis podton sprejemanja diktature iz takega vprasanja...? Torej, zakaj "oni", "the media", temu ne posvecajo pozornosti zakaj "ta stvar" (pasiv) ni tema debat?

Najobj, takoj ko sprejmes tako dikcijo, si pogrnil - pa naj so "oni" velekapitalisti, naj so bruseljski aparatciki, naj so svedi ali ruperti murdochi, ali pa nizkorastni strici iz ozadja tega butalistana. "Onim" se jebe za nas po definiciji - ker "oni" so oni, mi smo pa mi (okej, tole je zvenelo kot da sem Sarec).

------

Mnogo je piscev na tem forumu pa i sirse, ki bodo zaprmej povedali, da vsak protest nima smisla, ker ne bo nic spremenil, da tudi volitven nimajo smisla, in da se "nic ne da". Ej. Morda imajo prav. Morda res zivimo v komatozni diktaturi dovolj visokega standarda, da bodo vodljive ovce postempljale vse, kar bo skozi "the media" narocil Big Brother.

Ampak ko bi slovenci (ali njih sindikati) vsaj probali. Ne. Oni se borijo za abstrakcije kot je placana malica, placilni razredi, upokojevanje, in predvsem z administrativno (ne)moznostjo odpuscanja. Oni se ukvarjajo z barvo dilda in moznostjo nastavitev vibracij. Pred kratkim se je na trepalnice vrglo nekih 15 ali 20 tisoc frankarjev - in ker je med njimi bilo dovolj sodnikov in drugih razumnikov, so celo dosegli nekaksen zakon (!!!), po katerem je njihova spekulativnost posebno nebogljene narave, in ne stejejo vsa pravna nacela ki sicer stejejo. In to jim je uspelo v vec ljuckih republikah financnih analfabetov - nikakor ne samo v nasem butalistanu.

Zato vidis, si jaz ne dam reci, da 500.000 slovenskih delavcev nad minimalcem ne more nic doseci - denimo zmanjsanje haracha iz 40 do 50 odstotkov na sprejemljiv harac od 15 (pri minimalcu) do denimo 35 odstotkov. Slovenci bi to lahko dosegli, ce bi bil interes. Ampak stvar Slovencem ni dovolj pomembna, da bi zanjo kdo protestiral, da bi zanjo kdo izbral drugacno politicno stranko, ali da bi zanjo se sploh kdo razpizdil na forumu, ko sem se pravkar jaz. Tudi ce bo mojster Frankl napisal clanek o tem, ne bo nikogar brigalo.

Ja te pa vredi. Cankar bi rekel da je hrbet skrivljen, rit pa siroko razprta, dilda vajena in zeljna. Naguzi slovenskega crnca da se mu celjusti vnamejo od stiskanja zob.