Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

peterfrankl sporočil: 436
Dragi moj,
ni res, da se levice bojijo vsi.Ti, recimo, se je ne, jaz se je ravno tako ne, in še marsikdo bi se našel :-)
Lepo te pozdravljam,
Pero.
p.s. prav milo mi je, ker me kličeš Pero, v mladosti so me klicali tako!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2732111

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 04.09.2018 19:51
[peterfrankl]
Dragi moj,
ni res, da se levice bojijo vsi.Ti, recimo, se je ne, jaz se je ravno tako ne, in še marsikdo bi se našel :-)
Lepo te pozdravljam,
Pero.
p.s. prav milo mi je, ker me kličeš Pero, v mladosti so me klicali tako!
... eh, v moji mladosti smo vsakega Petra klicali Pero in mi je Pero za mladeniča kot ti ostal še od takrat ...

P.S.: jaz se Levice ne bojim, ker sem med tisto sirotinjo, ki me že pri plači tako olupijo, da davek na obresti niti sanjati ne morem, ker bi moral imeti vsaj 10 milijonov, da bi se ob mesečni vezavi - dalj časa svojega denarja ne zaupam nobeni banki - in 0,01% obrestni meri, ki jo svojim varčevalcem velikodušno ponuja privatna ameriška banka sredi Maribora www.nkbm.si/informat...-varcevanj tudi jaz za mišjo dlako kvalificiral med srečneže, ki plačajo davek na obresti ... aja, in ko sem glih pri sanjah o srečnežih, me zanima, če se vam na Financah sploh sanja, koliko je v Sloveniji tako zelo srečnih fizičnih oseb, ki bi jih zaradi davka na obresti (= dobiček od kapitala) z višjo dohodnino mesečniki olupili bolj, kot jih že dolga leta lupijo vsi drugi, pa zaradi tega noben ne dela cirkusa ... aja, zakaj ne verjameš Janšatu, da bo SDS s 25 glasovi res podprl dobre predloge vlade, kot je obljubil ? ...

Strani: 1