Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-401092 sporočil: 113
[crt]
ves cas se nic ne da, nic ne splaca, nic ne naredi, sam kurac kamor seze pogled. zdaj pa poglej se enkrat zacetek tega posta.

dodatno: po vsem tem casu in prehojeni poti racunati s tem, kaj da naj bi drzava morala, po mojem prepricanju izkazuje nenavaden idealizem in slab stik z realnostjo.
Ti vsake toliko časa pozabiš, da je takšen prevladujoč način komunikacije v slovenski politični folklori. Pred referendumom o družinskem zakoniku so npr. posamezni nota bene akademiki pisali o tem, da bi zavrnitev takšnega zakonika pahnilo Slovenijo v srednji vek! Pomembno je, da Slovenec kljub folklornem jamranju ravna drugače. Na koncu štejejo dejanja.

Treba je biti glasen, da si slišen. Nismo Slovenci vajeni takšnega dialoga kot ga prakticirajo npr. na severu. Poglej nemirnega, kako kaže simptome anglosaksonskega duha in ga takšna komunikacija vse bolj iritira. Južni melos ima svoje prednosti in slabosti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2730966

Strani: 1

crt sporočil: 27.194
Zadnja sprememba: crt 30.08.2018 10:30
[satori105473]
Poglej nemirnega, kako kaže simptome anglosaksonskega duha in ga takšna komunikacija vse bolj iritira. Južni melos ima svoje prednosti in slabosti.
ah... nemirni (sva dnevno v kontaktu) se sooca z globinami izreka "you can take the boy out of slovenia but you can't take slovenia out of the boy", oziroma a bi res obrnil list in nehal z glavo riniti nazaj ali nekako ne. pa tudi dimenzije tistega vica, ko plavajo trije bosanci cez kolpo in ko pride prvi cez polovico, se obrne nazaj in zasika: spizdi, cefur. in vse to tudi sam razume. potem mu pa se jaz na to nasuvam marx, the second coming + zen. se dobro mu gre, all things considered :)

vsec mi je tvoja formulacija juzni melos in se strinjam z opisom.

Strani: 1