Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 29.08.2018 15:47
[NemirniTujec]
> [depersin]
> > [FIN-542579]
> > 8 EUR za 6 dcl piva? Pa to je noro. Ampak očitno deluje, če skipaš avtobus turistov, ki se tam nimajo kam drugam dati.
>
> Če ne drugega, vsak hoče preizkusiti.
Kdor je tako zarukan, da gre kot turist v Zalec, ga je treba zakasirati. Predlagam se fontano cvicka v Kocevju, pa ker gre za vino, seveda deci za 5 eur.
... čuj, jaz totega pira v Žalcu še nisem pil in ga - ne bojim se biti zarukan - zaradi cene verjetno nikoli ne bom, definitivno pa je velika razlika za nekaj kilometrov iz firbca zapeljati z avtoceste - ko se z dopusta na Hrvaškem pelješ čez Slovenijo proti Avstriji - in se potem spet vrniti na avtocesto ali pa se s tranzitne poti zapeljati v resnično vukojebino Kočevje, kjer o vinu - če cviček lahko šteješ za vino - še nikoli niso slišali ...

P.S.: www.google.si/maps/@...909487,10z ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2730839

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[najobj]
> [NemirniTujec]
> > [depersin]
> > > [FIN-542579]
> > > 8 EUR za 6 dcl piva? Pa to je noro. Ampak očitno deluje, če skipaš avtobus turistov, ki se tam nimajo kam drugam dati.
> >
> > Če ne drugega, vsak hoče preizkusiti.

> Kdor je tako zarukan, da gre kot turist v Zalec, ga je treba zakasirati. Predlagam se fontano cvicka v Kocevju, pa ker gre za vino, seveda deci za 5 eur.

... čuj, jaz totega pira v Žalcu še nisem pil in ga - ne ker bi se bal biti zarukan - zaradi cene verjetno nikoli ne bom, definitivno pa je - ko se z dopusta na Hrvaškem pelješ čez Slovenijo proti Avstriji - velika razlika za nekaj kilometrov zapeljati z avtoceste in se potem spet vrniti ali pa se s tranzitne poti zapeljati v resnično vukojebino Kočevje, kjer o vinu - če cviček lahko šteješ za vino - še nikoli niso slišali ...

P.S.: www.google.si/maps/@...909487,10z ...
Ej, nisem jaz zacel z divjimi idejami, da je lasko iz fontane pivo, niti nadaljeval s tem da je cijazenje na hrvasko dopust - ampak ce je tako, naj bo se kocevje "destinacija", vsaj na poti do Rijeke, in cvicek naj bo vino :-)

Ce bo slo v takem tempu naprej, bomo do konca dneva ugotovili da je Maribor mesto s kulturo, ali se hujse, da so Mariborcani v redu ljudje. V nevarno smer smo krenili.

Strani: 1