Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2730769] 29.08.18 12:29 · odgovor na: anon-207617 (#2730759)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Baje da tako ustreza vsem; ustanovi, dohtaarjem in bolnikom?!
In se drzavi, ker so podjemne pogodbe od vseh instumentov najbolj svinjsko obdavcene.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2730769

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2730782] 29.08.18 13:17 · odgovor na: bc123a (#2730769)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> Baje da tako ustreza vsem; ustanovi, dohtaarjem in bolnikom?!

In se drzavi, ker so podjemne pogodbe od vseh instumentov najbolj svinjsko obdavcene.
Jaz sem izkusen prekarierist :-)... slavnega "podjemca" smo mi sklepali za 4 eure bruto na uro! Studenta pa manj kot 6,33 + DDV na uro ne mores placati (razen ce si drznes ga ne vnesti v davcno blagajno, oziroma pri delu brez blagajne goljufati z urami). Sicer bi anesteziologi lahko vpisali vecerno visjo solo za namen studentskega statusa :-)

Tako lahko nas prekerni dohtar dobi 4 eure na uro, od tega dva evra odnese drzava, dva pa na trr. Preostalo pa bi lahko denimo placali skozi kaksne stroske, lahko bi si tudi sposodili kak stroj od lastnisko povezanega podjetja posodimoperacijskomizo pavsalist espe, najbolj ucinkovito za vse, od bolnika do zdravnika pa bi bilo, ce pac bolnik prinese preostali 20 - 30 eur za vsako uro dela, ali kolikor je anesteziolog na mariborskem trgu pac vreden... v eni taki licni kuvertici, lahko bi bil spredaj se rdeci srpek s kladivcem gor narisan, pa morda se logotip mimovrste :-)

Strani: 1